Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Stylový den se Simonou Krainovou

Stylový den se Simonou Krainovou

Holky z Check Czech Fashion Aneta Kaderková a Barbora Drašnarová putovaly celý den za modrním vkusem a stylem Simony Krainové. Simona holkám odhalila svá oblíbená místa. Jely byste také rády s nimi? Třeba příště! My vám aspoň přinášíme informace o tom, jak celý den vypadal!

Celý článek

Nový VW Scirocco

Podívejte se, jak vypadá nové VW Scirocco

V roce 1974, přesně před 40 lety, debutovala na Ženevském autosalonu první generace modelové řady Scirocco. Toto kupé od té doby obohacuje, jako agilní, stylově vytříbený a cenově dostupný sportovní vůz, životy řidičů, kteří touží po radosti z dynamické jízdy.

Celý článek

Mitsubishi přichází s technologií aktivní bezpečnosti u vozů SUV

Technologie aktivní bezpečnosti u vozů SUV

Vozy SUV jsou oblíbené ženami a to zejména kvůli své bezpečnosti a velikosti. Bezpečnosti se věnovala i společnost Mitsubishi při návrhu svého Conceptu GC-PHEV. Tento model nabízí jedinečné prolnutí pohonu všech čtyř kol, šetrnosti i bezpečí. A to se může hodit, ne?

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

S dravým modelem Lexus F Sport si jízdu vychutnáte

S dravým modelem Lexus F Sport si jízdu vychutnáte

Lexus na letošním Ženevském autosalonu představuje zejména nové kupé RC a jeho verzi F SPORT s exkluzivními designovými prvky a vylepšenou dynamikou.

Celý článek

Ovládejte Audi TT hlasem

Ovládejte Audi TT hlasem

Ženevský autosalon je plný zjímavých věcí, o všech bychom vás ale určitě informovat nestihly. Proto se snažíme vybírat věci, které zaujaly nás osobně a mohly by se líbit i vám. O Audi TT budeme obecněji psát příště. Nyní bychom vás ale rády podrobněji informovaly o jeho výjimečných ovládacích prvcích.

Celý článek

Náš test: Dacia Duster 1.5 dCi 110 k 4x4 Exception

Náš test: Dacia Duster 1.5 dCi 110 k 4x4 Exception

Cesty úspěchu jsou nevyzpytatelné. Jednou z nejpoučnějších je v poslední době ve světě čtyř kol cesta značky Dacia od téměř vzorového symbolu úpadku, z něhož není návratu, na záviděníhodné výsluní. A nad novou podobou Dacia Duster 4x4 můžeme společně uvažovat, proč tomu tak je.

Celý článek

Naše videa

Jak správně upevnit autosedačku
Co dělat v případě nehody
Jak správně parkovat
Volkswagen zahájil předprodej modernizovaného modelu Polo

Populární Polo v předprodeji

Novinka v segmentu malých vozů se představí začátkem března na Ženevském autosalonu. První vozy budou zákazníkům na českém trhu dodány  na přelomu dubna a května. Ceny začínají již od 289 900 Kč.

Celý článek

Jaké jsou plány Mitsubishi Motors?

Jaké jsou plány Mitsubishi Motors?

Pokud sledujete vývoj vozů značky Mitsubishi, zpozorněte. Stánek Mitsubishi Motors Corporation (MMC) totiž už dnes na mezinárodním autosalonu v Ženevě poodhalí evropským zákazníkům náznak budoucích plánů společnosti.

Celý článek

Lexus GS 300h získal v Německu titul Mistr zůstatkové hodnoty

Lexus GS 300h mistrem zůstatkové hodnoty

GS 300h převzal korunku Mistra zůstatkové hodnoty od modelu GS 450h, vítěze roku 2013. Model s plně hybridním pohonem nabízí rekordně nízkou spotřebu paliva a skvělý předpoklad vysoké zůstatkové hodnoty.

Celý článek

Věra Marková a její jízda v Lexus RX 450h

Věra Marková a její jízda v Lexus RX 450h

Čtenářka našeho magazínu Věra Marková vyhrála na základě prosincové soutěže model Lexus RX 450h na víkend. Valentýnský víkend si s přítelem a šestitýdenním synkem náležitě užila a neváhala nám sdělit své jízdní dojmy.

Celý článek

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour