Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Zlatá Eva Samková je ambasadorem nové Toyoty Aygo

Zlatá Eva Samková je tváří nové Toyoty Aygo

Ženevský autosalon si jistě nikdo z automobilových fanoušků nenechal uniknout. Druhý novinářský den ho navštívila i tvář expozice značky Toyota „zlatá“ snowboardcrossařka Eva Samková.

Celý článek

Představujeme nový čtyřmístný kabriolet z dílny Audi

Představujeme nový čtyřmístný kabriolet z dílny Audi

Audi představuje dynamický čtyřmístný kabriolet, který nemá ve svém segmentu konkurenci. Jeho motor 2.0 TFSI poskytuje nejvyšší výkon 221 kW (300 k) a maximální točivý moment 380 N.m, avšak v kombinaci s převodovkou S tronic spotřebuje průměrně pouhých 7,1 litru paliva na 100 kilometrů.

Celý článek

Volkswagen představil Golf GTE s hybridním pohonem

Volkswagen představil Golf GTE s hybridním pohonem

Volkswagen je prvním výrobcem automobilů na světě, který v jedné modelové řadě nabízí všechny v současnosti důležité druhy pohonu. Automobilka totiž představila na Ženevském autosalonu nový Golf GTE s hybridním pohonem s možností vnějšího dobíjení (tzv. plug-in hybrid), a doplňila tak modelovou řadu Golf o pátý druh pohonu.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

"embéčko" slaví padesátku

Jako první vůz značky ŠKODA s pohonem zadních kol, motorem vzadu a samonosnou karoserií je ŠKODA 1000 MB milníkem v téměř 119leté historii automobilky. Prostorný čtyřdveřový vůz byl ve své době na vrcholu v litrové třídě a určoval měřítka v oblasti komfortu, výkonu a techniky.

Celý článek

Peugeot zaří v novém thrilleru s Kevinem Costnerem

Peugeot zaří v novém thrilleru s Kevinem Costnerem

Vozy Peugeot RCZ a 208 GTi a speciálně upravené jízdní kolo se objevují v novém filmu režiséra McG (Charlieho andílci) „3 Days to Kill“. Film je založen na původním nápadu Luca Bessona. Jako první se film promítal v USA (od 21. února), do kin ve Francii se dostane 19. března, v České republice bude mít premiéru 17. dubna.

Celý článek

Malý crossover s velkým kufrem a střešním oknem

Malý crossover s velkým kufrem a střešním oknem

Velký kufr je pro ženy a rodiny s dětmi téměř nutností. Když se k tomu přidá ještě vylepšený design, střešní okno, široká výbava a spolehlivý bezpečnostní systém dostaneme nový model Nissan Juke. Co všechno nového oproti svému tři roky starému originálu přináší, se dozvíte zde.

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Jak správně upevnit autosedačku
Co dělat v případě nehody
Online srovnávače pojištění oblíbené u obyvatel menších měst

Online srovnávače pojištění letí v menších městech

Polovina klientů, kteří využili v roce 2013 služeb srovnávače povinne-ruceni.com, pochází ze sídel do 10.000 obyvatel. Ukázaly to statistiky za rok 2013, které provozovatel srovnávacích služeb Srovnator.cz a povinne-ruceni.com, společnost PFP, zveřejnila počátkem roku.

Celý článek

Škoda Roomster je nejspolehlivějším malým vozem

Škoda Roomster je nejspolehlivějším rodinným "empévéčkem"

Na vůz ŠKODA Roomster se lze i po mnoha tisících kilometrech spolehnout. Dokládají to výsledky aktuálního hodnocení stavu ojetých vozů DEKRA pro rok 2014. Univerzální automobil značky ŠKODA zvítězil ve třídě malých MPV s nejnižším počtem závad ze všech kontrolovaných vozů.

Celý článek

Intuitivní a elegantní ovládání funkcí vozu Volvo

Intuitivní a elegantní ovládání funkcí vozu Volvo

Společnost Volvo Car Group při příležitosti ženevského autosalonu představila nový ovládací systém funkcí vozu. Jeho centrem je velký dotykový displej připomínající tablet, díky němuž bude ovládání funkcí vozu pro řidiče mnohem jednodušší a příjemnější.

Celý článek

10 faktů, která byste měli znát o nových modelech Polo

10 faktů, které byste měli znát o nových modelech Polo

Novinky v Ženevě též představil Volkswagen a uvedl modely Polo BlueMotion, Polo Blue GT a CrossPolo v jejich nejlepší podobě. My vám přinášíme deset důležitých faktů ke jejich světové premiéře.

Celý článek

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour