Škoda Fabia Tour
Hvězdy Vánoc 2013

Hvězdy Vánoc 2013

Otevírání dveří vzhůru nebude již brzy úkolem jen pro řidiče vozu Mercedes-Benz SLS AMG: Právě dnes na Vánoce někdo najde pod stromečkem Christmas Stars 2013 v podání značky Mercedes-Benz, který nabízí více než 40 nápadů na dárky pro celou rodinu.

Celý článek

Lenny Filipová zavzpomínala na Austrálii s novou kolekcí Aussie

Lenny Filipová zavzpomínala na Austrálii

Už se vám někdy stalo, že jste při mytí vlasů zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Kultovní značka vlasové kosmetiky Aussie, která nyní přichází na český trh, vás unese až na břehy daleké Země Oz.

Celý článek

České mámy mají nejraději kočárky X-lander

České mámy mají nejraději kočárky X-lander

Druhý ročník internetové ankety Česká máma zná vítěze každé z devatenácti vyhlášených kategorií. O nejoblíbenějších značkách, produktech či prodejcích dětského zboží rozhodují sami rodiče malých dětí.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Hyundai uvedl ve světové premiéře na korejský trh zcela nový prémiový sedan Genesis

Hyundai představil prémiový sedan Genesis

Hyundai Motor Company, největší jihokorejský výrobce automobilů, představil zcela nový Genesis, s nímž hodlá stanovit nová měřítka pro prémiové sedany. Během prvního dne přijali prodejci rekordních 3500 objednávek, což podtrhuje zájem, který doposud vyvolal mnohokrát oceněný model Hyundai.

Celý článek

Nový sporťák F od značky Lexus

Nový sporťák F od značky Lexus

V lednu 2014 se v rámci severoamerického mezinárodního autosalonu v Detroitu poprvé představí nejnovější přírůstek do sportovní řady F značky Lexus.

Celý článek

Rok 2014 aneb za co si jako řidiči připlatíme

Rok 2014 aneb za co si jako řidiči připlatíme

Trendem minulých let byl boj pojišťoven o každého klienta, který měl zájem o pojištění svého vozu, což s sebou neslo neustálé snižování ceny povinného ručení. S novelou občanského zákoníku, která nabude účinnosti v roce 2014, si však motoristé připlatí, u některých pojišťoven až o desítky procent. Důvodem jsou právní změny platné od příštího ledna, které zvednou náklady pojišťoven na povinném ručení o zhruba tři miliardy Kč, tedy o pětinu. Jaké změny občanský zákoník tedy přinese?

Celý článek

Naše videa

Co dělat v případě nehody
Příprava auta na zimu
Facelift Škoda YETI
Test Octavia RS

Náš test: Octavia Combi RS

Po uvedení nové generace modelu Octavia Combi, která má ostřejší tvary, oplývá prostorností a těší svou komfortní jízdou a slušnou spotřebou, jsem otestovala její sportovnější sestru s označením RS. Zajímalo mě, proč by právě o této verzi měly ženy uvažovat.

Celý článek

Náš test: Volkswagen Cross Caddy

Náš test: Volkswagen Cross Caddy

Máme tu další test redakce magazínu Žena v autě.cz. Tentokráte se naše redaktorky podívaly pomocí šikovné minikamerky Canon Legria Mini na zoubek praktickému modelu Volkswagen Cross Caddy.

Celý článek

Zimní pneumatiky jsou povinné, přesto je řada řidičů podceňuje. Riskují pokutu či neproplacení pojistného plnění.

Zimní pneumatiky jsou povinné, neriskujte

Zimní pneumatiky jsou povinné, přesto je řada řidičů podceňuje. Riskují pokutu či neproplacení pojistného plnění. Výměna letních pneumatik za zimní je v Česku na silnici povinná v situaci, kdy je na vozovce souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy. Ačkoliv povinnost platí od 1. listopadu, svůj vůz dosud nepřezulo téměř 30% řidičů, vyplývá z průzkumu společnosti AXA.

Celý článek

Nový Golf získal již dva tucty ocenění

Nový Golf získal již dva tucty ocenění

V uplynulých dvanácti měsících získal Golf dva tucty renomovaných ocenění. V Evropě byl zvolen „Autem roku“, poté následovalo ocenění „Světové auto roku 2013“.

Celý článek

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Dopravní zpravodajství a asistenční služby

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour