Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Volvo zahájilo spolupráci se švédskou hudební hvězdou Robyn

Švédská zpěvačka Robyn jezdí ve Volvo

Společnost Volvo Cars s potěšením oznamuje, že spojila své síly s další švédskou ikonou: Robyn. Tato výrazná zpěvačka a skladatelka zazáří v druhé části kampaně automobilky Volvo Cars „Vyrobeno ve Švédsku“, kdy bude řídit Volvo V60 poháněné některou z hnacích jednotek nové rodiny pohonů skrývající se pod názvem Drive-E.

Celý článek

Proč mít slabost pro Range Rover Sport

Proč mít slabost pro hybridní Range Rover Sport

Fandím všem offroadům, které křižují svět a jejich posádka zažívá adrenalinové situace. Je mi proti srsti vidět tyto výkonem a terénními schopnostmi obdařené čtyřkolky stát ve městě. Při testování hybridního modelu Range Rover Sport v zapomenuté krajině nedaleko Čáslavi jsem se ve svém názoru jen utvrdila.

Celý článek

Andrea Kalivodová si pro cestování vybrala Peugeot 3008

Andrea Kalivodová si vybrala Peugeot 3008

Přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová se stala ambasadorkou značky Peugeot v České republice. Crossover Peugeot 3008, který si vybrala, lze nyní spatřit nejčastěji v blízkosti Národního divadla nebo Státní opery v Praze, kde Andrea působí jako sólistka.

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

V Kolíně byla spuštěna výroba nové Toyoty AYGO

V Kolíně byla spuštěna výroba nové Toyoty AYGO

Automobilka TPCA dnes oslavila oficiální spuštění výroby nové Toyoty AYGO v kolínském závodu. Test nové generace tohoto modelu vám přineseme již brzy.

Celý článek

Elegantní a stylové Audi A7 Sportback

Elegantní a stylové Audi A7 Sportback

Značka Audi na modernizaci modelové řady A7 Sportback v ničem nešetřila. Prostorné pětidveřové kupé je nyní ještě výkonnější a atraktivnější – díky nové paletě motorů, novým převodovkám, novým předním a zadním světlometům a novým informačním a zábavním systémům.

Celý článek

Kolem rovníku na pouhých 12,5 litru paliva

Kolem rovníku na pouhých 12,5 litru paliva

198 studentských týmů z 27 zemí předvedlo v rámci soutěže Shell Eco-marathon Europe 2014 skvělé výsledky svého celoročního snažení. Na náročném městském okruhu v Rotterdamu nakonec padly čtyři rekordy ve dvou hlavních kategoriích.

Celý článek

Naše videa

Jak správně upevnit autosedačku
Jak správně parkovat
Co dělat v případě nehody
Exkluzivní rozhovor se Šárkou Kašpárkovou

Exkluzivní rozhovor se Šárkou Kašpárkovou

Dlouho nám v redakci trvalo než se nám podařilo získat pro rozhovor zkušenou řidičku, zlatou atletku a maminku Šárku Kašpárkovou v našem magazínu Žena v autě.cz. Nejenom o tom, jaký model řídí, co jí při jízdě štve nebo kdo je v její rodině zarytým přívržencem manuální převodovky se dozvíte právě v tomto rozhovoru.

Celý článek

Tři čtvrtiny žen se setkaly se silniční šikanou. Nejčastější jsou nadávky a neslušná gesta

Také jste se setkala se silniční šikanou?

S ženami řidičkami se pojí mnoho mýtů. Prý neumí parkovat, v autě se malují, nerozumí technickým novinkám a neumí číst v mapách. Co je na tom pravdy, a co si české řidičky myslí o svých protějšcích za volantem, jsme pro vás zkoumali v anketě na Ženě v autě.

Celý článek

Náš test: Peugeot 308

Náš test: excelentní Peugeot 308

Peugeot 308 je pro mnoho žen doslova srdcovou záležitostí. Tisíce žen ve „třistaosmičce“ jezdí a oceňují jeho vlastnosti. Nyní přišel čas na změnu. Praktický hatchback přichází s 2. generací modelu a hýří změnami a inovacemi.

Celý článek

Užijte si maximální potěšení z jízdy se SEAT Ibiza Cupster

Zaostřeno na: SEAT Ibiza Cupster

SEAT představí na Setkání Wörthersee 2014 radikální otevřený vůz pro maximální potěšení z jízdy. SEAT Ibiza CUPSTER naprosto otevřeně slaví 30. výročí Ibizy. Nízké čelní okno, zasahující do stran, a naprostá absence střechy činí z konceptu CUPRA Roadster extrémní vůz pro zábavnou jízdu, kterou si plnými doušky vychutná jak řidič, tak spolujezdec.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour