Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Zastavte se na jedinečnou africkou kávu u OMW

Zastavte se na jedinečnou africkou kávu u OMV

Pokud patříte k milovníkům kávy, kteří si rádi vychutnají tento nápoj i při cestě autem, tak vězte, že možnost ochutnat lahodnou africkou kávu, máte na čerpacích stanicích OMV. Odnést si ji můžete v kelímku, které navrhli studenti vídeňské Akademie výtvarných umění.

Celý článek

SEAT konečně začne nabízet model SUV

SEAT konečně začne nabízet model SUV

Fanynky značky SEAT, radujte se. Ženami tolik oblíbený model SUV nyní poprvé zařadí do své produktové nabídky i značka SEAT. Prodej nového modelu bude zahájen v roce 2016. Dva roky si vyžádá práce na vývoji a designu. (Na titulní fotce je model Seat Leon Cupra)

Celý článek

Náš test: DS3 sport 1,6 155k

Náš test: Model ve střihu Haute Couture: Citroën DS3

Hmmm. Tak takové stylové autíčko už jsme tady dlouho neměly. Vůbec se nedivím, že Citroënu DS3 propadla i zpěvačka Aneta Langerová nebo modelka Simona Krainová. Pravdou také je, že se do něj moc nevejde. Ale to přece ví každá z nás, že za krásu se občas musí něčím zaplatit.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

Peugeot nyní vyrábí i nábytek

Peugeot vyrábí nábytek z karbonu a lávy

Designový tým značky Peugept si vybral čtvrť Tortona, významné místo konání věhlasného milánského Týdne designu a hodlá zde vytvořit jedinečný výstavní prostor a ve světové premiéře představit své nové dílo, sofa ONYX. Dílo sice vypadá úchvatně, ale s pohodlím to bude horší.

Celý článek

Prodloužené SUV se vám bude líbit

Prodloužené SUV se vám bude líbit

Značka Land Rover uvedla na trh prodlouženou verzi modelu Range Rover, která nabízí zvýšení prostoru pro cestujicí na zadních sedadlech o 186 mm a sedačky je možné sklopit až o 17 stupňů, což zajišťuje větší pohodlí a více prostoru.

Celý článek

Sešlápněte plyn botami značky Jaguar

Sešlápněte plyn botami značky Jaguar

Všechny víme, že pohodlné boty jsou důležité, zvlášť když řídíte několik hodin. Pryč s podpatky! Stylové a zároveň pohodlné boty, které na trh uvedla značka Jaguar, určitě oceníte.

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Jak správně upevnit autosedačku
Co dělat v případě nehody
Nová Kia Soul byla oceněna za design

Nová Kia Soul byla oceněna za design

Nový model Kia Soul získat prestižní ocenění v kategorii "produktový desing". Nový Soul je již jedenáctým modelem Kia, který obdržel tuto prestižní cenu a je jisté, že si ji zaslouží. Kromě stylu a pohodlí nabízí zákazníkovu také možnost individualizace.

Celý článek

Vysuďte peníze za poškozené auto na výtlucích

Vysuďte peníze za poškozené auto na výtlucích

Stav silnic v České republice je žalostný a nejeden řidič si při jízdě autem připadá spíš jako na tankodromu a nehod z důvodu špatného stavu vozovky přibývá. V loňském roce byla závada komunikace pátým nejčastějším viníkem dopravní nehody, průměrná výše škody dosáhla 58 510 korun. Ne každý řidič ale ví, že náhradu této škody může získat, i pokud nemá havarijní pojištění.

Celý článek

Pravidla pro výběr a používání autosedačky

Pravidla pro výběr a používání autosedačky

Děti jsou to nejcennější, co máme a proto se i v autě snažíme, aby byly v co největším bezpečí. Ačkoliv se firmy automobilového průmyslu snaží vyrábět auta se stále více bezpečnějšími prvky, je vhodné zajímat se i o doplňky, které si můžeme pořídit sami, a tím více chránit sebe a své nejbližší.

Celý článek

Peugeot 2008 1.6 e-HDI 68 kW Allure

Náš test: Peugeot 2008 1.6 e-HDI 68 kW

Máte ráda pěkné stylové věci, pohyb v přírodě a klidné, pohodové cestování? Potom možná při prohlídce tohoto auta dojdete k závěru, že jste našla to, o čem byste mohla říct, že zrovna tohle jste hledala.

Celý článek

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour