Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Škoda Auto na Ženevském autosalonu

Čím zaujala Škoda Auto v Ženevě

Také vás zajímá, jak si na Ženevském autosalonu vede Škoda auto? Máme pro vás shrnutí. Hlavním tématem je designová studie Škoda VisionC, která svým emocionálním konceptem ukazuje, jakým směrem se asi Škoda bude vyvíjet dále. Ekologickou novinkou je Škoda Octavia s pohonnem na zemní plyn.

Celý článek

Spotřebujte méně paliva i elektřiny s Conceptem XR-PHEV

Úsporný koncept od Mitsubishi

Pokud se trochu zajímáte o hybridní elektrické pohony, určitě by vám neměl uniknout tento koncepční model. Concept XR-PHEV patří do segmentu crossoveru nižší střední třídy a využívá plug-in hybridní elektrický pohon (PHEV) Mitsubishi Motors pohánějící přední kola a spojujícího funkčnost vozů typu SUV se sportovním designem kupé.

Celý článek

Náš test: Škoda Yeti Outdoor 1.8 TSI

Náš test: Škoda Yeti Outdoor 1.8 TSI

Důvodem pro výběr „esúvéčka“ bývá nejčastěji pocit bezpečí, který v těchto vozech my ženy máme. Modelů v tomto segmentu stále přibývá a Škoda Auto na to reaguje omlazeným modelem Yeti. Tentokrát jsem se v testu zaměřila na potřeby maminek a podívala se na Yetiho jejich optikou.

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

Range Rover Evoque ve dvou luxusních a výkonnějších verzích Autobiography

Ještě prémiovější Range Rover Evoque

Vrcholem řady Range Rover Evoque je luxusní výbava Autobiography, doplněná výkonnější a agilnější Autobiography Dynamic s přeplňovaným zážehovým dvoulitrem a upraveným podvozkem pro ještě rychlejší reakce a přesnější řízení.

Celý článek

Sleva nebo bonus? Vyznáte se v terminologii

Sleva nebo bonus - vyznáte se v terminologii?

Bonus a malus. Termíny se kterými se řada řidičů potýká při uzavírání smlouvy o povinném ručení. Ale je opravdu jasné, co tyto dva termíny znamenají? A do jaké míry mohou ovlivnit cenu zákonného pojištění u vozidla?

Celý článek

Volvo Ocean Race a V70 & XC70 v Ženevě

V70 a XC70 - Volvo inspirované sportem

Přesně čtyřicet let po dokončení prvního závodu oslavuje společnost Volvo Car Group blížící se závod Volvo Ocean Race 2014–2015 představením další speciální edice inspirované jachtingem.

Celý článek

Naše videa

Škoda Octavia Scout 4x4
Jak správně parkovat
Co dělat v případě nehody
Dětská autosedačka Cybex Blue moon

Dětská autosedačka Cybex Blue moon

Testování dětských autosedaček je zdánlivě lehká věc, ale opravdu jen zdánlivě: vždyť bezpečnost dětí, které převážíme, patří z pohledu řidičky - a zejména řidičky matky - k těm nejvýznamnějším otázkám, na které se soustřeďuje naše pozornost.

Celý článek

SEAT Leon CUPRA závodil na nejnáročnějších okruhu

SEAT Leon CUPRA - velký závodník

Chcete vůz, který nevypadá jako sporťák, ale má jeho duši i výkon? Pak by se vám mohl líbit SEAT Leon CUPRA a jeho paket Performance. Ten prokázal své neuvěřitelné sportovní výkony na Nürburgringu, nejnáročnějším závodním okruhu na světě.

Celý článek

Nové Twingo, nový mětský vůz Renault

Nové Twingo, nový mětský vůz Renault

Dvacet let poté, co Renault zčeřil vody segmentu malých vozidel s modelem „Grenouille (žába)“, mění podobu Twinga. Inženýři a designéři firmy Renault si sedli k bílému papíru a inspirovali se dědictvím, které za sebou zanechaly modely Twingo a R5. Výsledek: nové, agilní, inovativní a hravé městské vozidlo.

Celý článek

Nový Ford Focus vám pomůže s parkováním i bržděním

Nový Ford Focus vám pomůže s parkováním i bržděním

Nový Focus přináší zajímavé bezpečnostní prvky, a také jednu možnost, která bude zajímat hlavně rodiče, kteří půjčují svá auta dětem. Pokud chcete mít jistotu, že vaše ratolest bude dodržovat předpisy, prostě mu nastavíte omezení maxinální rychlosti pomocí nástroje MyKey. Možná též oceníte vy i vaše děti asistenta parkování.

Celý článek

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Spolupracujeme s autoškolou King

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour