Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Nové Twingo, nový mětský vůz Renault

Nové Twingo, nový mětský vůz Renault

Dvacet let poté, co Renault zčeřil vody segmentu malých vozidel s modelem „Grenouille (žába)“, mění podobu Twinga. Inženýři a designéři firmy Renault si sedli k bílému papíru a inspirovali se dědictvím, které za sebou zanechaly modely Twingo a R5. Výsledek: nové, agilní, inovativní a hravé městské vozidlo.

Celý článek

Nový Ford Focus vám pomůže s parkováním i bržděním

Nový Ford Focus vám pomůže s parkováním i bržděním

Nový Focus přináší zajímavé bezpečnostní prvky, a také jednu možnost, která bude zajímat hlavně rodiče, kteří půjčují svá auta dětem. Pokud chcete mít jistotu, že vaše ratolest bude dodržovat předpisy, prostě mu nastavíte omezení maxinální rychlosti pomocí nástroje MyKey. Možná též oceníte vy i vaše děti asistenta parkování.

Celý článek

Vytvořte si osobní design s novým vozem PEUGEOT 108

Populární Peugeot 108 v novém kabátě

Dámy, tohle vás bude zajímat. Každá z nás si ráda hraje a kombinuje barvy. Nyní si můžete vyhrát i při výběru svého auta. Poté, co značka PEUGEOT obnovila svou nabídku v segmentech B a C, nyní představuje nový městský kompaktní vůz. Novinka PEUGEOT 108 přináší do tohoto rostoucího dynamického segmentu závan svěžesti a nabízí zákazníkům široké možnosti personalizace.

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

Stylový den se Simonou Krainovou

Stylový den se Simonou Krainovou

Holky z Check Czech Fashion Aneta Kaderková a Barbora Drašnarová putovaly celý den za modrním vkusem a stylem Simony Krainové. Simona holkám odhalila svá oblíbená místa. Jely byste také rády s nimi? Třeba příště! My vám aspoň přinášíme informace o tom, jak celý den vypadal!

Celý článek

Nový VW Scirocco

Podívejte se, jak vypadá nové VW Scirocco

V roce 1974, přesně před 40 lety, debutovala na Ženevském autosalonu první generace modelové řady Scirocco. Toto kupé od té doby obohacuje, jako agilní, stylově vytříbený a cenově dostupný sportovní vůz, životy řidičů, kteří touží po radosti z dynamické jízdy.

Celý článek

Mitsubishi přichází s technologií aktivní bezpečnosti u vozů SUV

Technologie aktivní bezpečnosti u vozů SUV

Vozy SUV jsou oblíbené ženami a to zejména kvůli své bezpečnosti a velikosti. Bezpečnosti se věnovala i společnost Mitsubishi při návrhu svého Conceptu GC-PHEV. Tento model nabízí jedinečné prolnutí pohonu všech čtyř kol, šetrnosti i bezpečí. A to se může hodit, ne?

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Jak správně upevnit autosedačku
Co dělat v případě nehody
S dravým modelem Lexus F Sport si jízdu vychutnáte

S dravým modelem Lexus F Sport si jízdu vychutnáte

Lexus na letošním Ženevském autosalonu představuje zejména nové kupé RC a jeho verzi F SPORT s exkluzivními designovými prvky a vylepšenou dynamikou.

Celý článek

Ovládejte Audi TT hlasem

Ovládejte Audi TT hlasem

Ženevský autosalon je plný zjímavých věcí, o všech bychom vás ale určitě informovat nestihly. Proto se snažíme vybírat věci, které zaujaly nás osobně a mohly by se líbit i vám. O Audi TT budeme obecněji psát příště. Nyní bychom vás ale rády podrobněji informovaly o jeho výjimečných ovládacích prvcích.

Celý článek

Náš test: Dacia Duster 1.5 dCi 110 k 4x4 Exception

Náš test: Dacia Duster 1.5 dCi 110 k 4x4 Exception

Cesty úspěchu jsou nevyzpytatelné. Jednou z nejpoučnějších je v poslední době ve světě čtyř kol cesta značky Dacia od téměř vzorového symbolu úpadku, z něhož není návratu, na záviděníhodné výsluní. A nad novou podobou Dacia Duster 4x4 můžeme společně uvažovat, proč tomu tak je.

Celý článek

Volkswagen zahájil předprodej modernizovaného modelu Polo

Populární Polo v předprodeji

Novinka v segmentu malých vozů se představí začátkem března na Ženevském autosalonu. První vozy budou zákazníkům na českém trhu dodány  na přelomu dubna a května. Ceny začínají již od 289 900 Kč.

Celý článek

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour