Škoda Fabia Tour
Pravidla pro výběr a používání autosedačky

Pravidla pro výběr a používání autosedačky

Děti jsou to nejcennější, co máme a proto se i v autě snažíme, aby byly v co největším bezpečí. Ačkoliv se firmy automobilového průmyslu snaží vyrábět auta se stále více bezpečnějšími prvky, je vhodné zajímat se i o doplňky, které si můžeme pořídit sami, a tím více chránit sebe a své nejbližší.

Celý článek

Peugeot 2008 1.6 e-HDI 68 kW Allure

Náš test: Peugeot 2008 1.6 e-HDI 68 kW

Máte ráda pěkné stylové věci, pohyb v přírodě a klidné, pohodové cestování? Potom možná při prohlídce tohoto auta dojdete k závěru, že jste našla to, o čem byste mohla říct, že zrovna tohle jste hledala.

Celý článek

Limitovaná edice sedanu Genesis pro náročné

Limitovaná edice sedanu Genesis pro náročné

Evropský trh přivítá technicky vyspělý prémiový sedan Genesis, dostupný pouze v omezeném počtu. Tento vůz nabídne nadstandartní komfort, pocit bezpečí a radosti z jízdy. To zaručuje nabídka chytrých technologií, čistého designu a pohonu všech kol.

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

Body vám už za přestupek změřený radarem nezapočítají

Body vám už za radar nezapočítají

Nevíte, co znamená objektivní odpovědnost provozovatele vozidla, nebo jaký má pro vás důsledek nemožnosti vymluvit se při nehodě nebo přestupku na osobu blízkou? Pak čtěte dále.

Celý článek

Přivítejte jaro s krásně hebkou pokožkou

Přivítejte jaro s krásně hebkou pokožkou

Toužíte po hebké a vláčné pokožce i vitálnějším vzhledu? Vyzkoušejte bio tělové peelingy s mořskou solí, pečujícími rostlinnými bio oleji i příjemně vonícími éterickými oleji a dopřejte pokožce mimořádně prospěšnou péči.

Celý článek

Modernizované oblíbené SUV debutovalo v Evropě

Tišší Kia Sportage

Kompaktní SUV model Kia Sportage se dočkal významných vylepšení, je méně hlučné a vypadá nyní ještě přitažlivěji.

Celý článek

Naše videa

Facelift Škoda YETI
Co dělat v případě nehody
Příprava auta na zimu
Náš test: Seat Leon ST 1,4 TSI 122k

Náš test: Elegantní Seat Leon ST 1,4 TSI 122k

Oštěpařka a řidička Bára Špotáková by mi k tomu jistě řekla své. Už delší dobu si totiž říkám, co na tom Seatu je, že se mu v Čechách začíná dařit. Do redakce k nám na týden zavítal populární rodinný kombík - konkrétně model Seat Leon ST a my ho podrobily detailnímu testu, abychom našly odpověď.

Celý článek

Kompaktní SUV od Toyoty slaví 20 let

Úspěšnému SUV od Toyoty je 20 let

Toyota RAV4 je na automobilovém světě rovných 20 let a má proto důvod k pořádné oslavě! Čtvrtá generace tradičního kompaktního SUV od Toyoty, zareagovala na sílící volání zákazníků po propracovanějším stylistickém ztvárnění, prémiové kvalitě zpracování interiéru a dalším zdokonalení pohonu AWD i atraktivnějších jízdních zážitcích.

Celý článek

V neautorizovaném servisu necháte v průměru o 1000 Kč méně než v autorizovaném

Vyplatí se neautorizovaný servis?

Jezdí Češi spíše do autorizovaných nebo neautorizovaných servisů? Jak často a kvůli čemu nejčastěji? To je jen hrstka otázek, na které zjistila autoservisní síť Q-SERVICE odpovědi v nedávném průzkumu.

Celý článek

Kia Soul EV

Buďte eko s elektromobilem od Kia

Kia Soul EV se světu představila na Ženevském salónu a kromě svého pohonu zaujala designem, který přebírá od nedávno představené druhé generace modelové řady Kia Soul. Kromě toho bude také prvním globálně prodávaným elektromobilem Kia.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour