Škoda Fabia Tour
Náš test: Seat Leon ST 1,4 TSI 122k

Náš test: Elegantní Seat Leon ST 1,4 TSI 122k

Oštěpařka a řidička Bára Špotáková by mi k tomu jistě řekla své. Už delší dobu si totiž říkám, co na tom Seatu je, že se mu v Čechách začíná dařit. Do redakce k nám na týden zavítal populární rodinný kombík - konkrétně model Seat Leon ST a my ho podrobily detailnímu testu, abychom našly odpověď.

Celý článek

Kompaktní SUV od Toyoty slaví 20 let

Úspěšnému SUV od Toyoty je 20 let

Toyota RAV4 je na automobilovém světě rovných 20 let a má proto důvod k pořádné oslavě! Čtvrtá generace tradičního kompaktního SUV od Toyoty, zareagovala na sílící volání zákazníků po propracovanějším stylistickém ztvárnění, prémiové kvalitě zpracování interiéru a dalším zdokonalení pohonu AWD i atraktivnějších jízdních zážitcích.

Celý článek

V neautorizovaném servisu necháte v průměru o 1000 Kč méně než v autorizovaném

Vyplatí se neautorizovaný servis?

Jezdí Češi spíše do autorizovaných nebo neautorizovaných servisů? Jak často a kvůli čemu nejčastěji? To je jen hrstka otázek, na které zjistila autoservisní síť Q-SERVICE odpovědi v nedávném průzkumu.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Kia Soul EV

Buďte eko s elektromobilem od Kia

Kia Soul EV se světu představila na Ženevském salónu a kromě svého pohonu zaujala designem, který přebírá od nedávno představené druhé generace modelové řady Kia Soul. Kromě toho bude také prvním globálně prodávaným elektromobilem Kia.

Celý článek

Omlazená je až pětina ojetých vozidel prodávaných v ČR

Omlazená je až pětina ojetin

Chystáte se koupit ojetý automobil? A víte, že u celé pětiny ojetých vozidel prodávaných v České republice je nesprávně uveden rok výroby? Pokud si tento údaj neověříte, můžete snadno koupit vůz starší, než jste očekávali, a zbytečně ho tak přeplatit. Problém omlazování vozidel se týká i těch, kdo kupují nové auto.

Celý článek

Seat obdaroval vycházející hvězdu české atletiky Pavla Masláka

Čím jezdí sporťák Pavel Maslák

Seat podpořil další hvězdu české atletiky. Tentokrát se jedná o mladého talentovaného sprintera Pavla Masláka, který před měsícem vyhrál halové mistrovstí světa. Ten po svém triumfu převzal klíčky od výkonného modelu SEAT Leon SC a stal se ambasadorem španělské značky SEAT v České republice.

Celý článek

Naše videa

Facelift Škoda YETI
Příprava auta na zimu
Co dělat v případě nehody
Supermodelka Petra Němcová zářila vedle nového Lexusu

Supermodelka Petra Němcová zářila vedle nového Lexusu

Partnerem ambasadorky letošní Prague Fashion Night, supermodelky Petry Němcové se stal první a zatím jediný plně hybridní prémiový kompaktní vůz na světě. Modernizované CT 200h má nyní stylovější a propracovanější design exteriéru a interiéru, vylepšené prvky výbavy, kultivovanější jízdu a sníženou hladinu hluku, vibrací a chvění.

Celý článek

Parkování a předjíždění je pro ženy nejtěžší

Parkování a předjíždění je pro ženy nejtěžší

Často se smějeme ostatním řidičům za to, jak řídí. Ale jak se vnímají sami řidiči a jak hodnotí své řidičské schopnosti ženy a jak naopak muži? Jak zvládají jednotlivé situace? Přinášíme vám přehled pěti nejdůležitějších řidičských úkonů a žebříček jejich obtížnosti očima zástupců obou pohlaví.

Celý článek

Jakou sedačku doporučuje organizace dTest?

Jakou autosedačku doporučuje dTest

Bezpečí našich dětí je vždy na prvním místě, proto bychom autosedačky měli vybírat rozvážně a nerozhodovat se pouze podle ceny. Organizace dTest uspořádala nezávislý test autosedaček. Na první příčce se umístila sedačka RÖMER Kidfix XP Sict.

Celý článek

Náš test: Škoda Yeti City 2.0 TDI

Náš test: Městská Škoda Yeti 2.0 TDI

Jak Yetimu sluší město a jak se chová mimo něj? Test modernizovaného modelu Škoda Yeti je tady. Co na omlazeného Yetiho v nejsilnější motorizaci v automatu a s pohonem 4x4 říkají ženy, se dočtete právě zde.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Magazín pro managerky...

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour