Vědět víc o Škoda Fabia Tour
108

Třetí bratr Kolína: Peugeot 108

Nový městský vůz Peugeot 108 existuje ve dvou verzích karoserie: jako hatchback a jako vůz s otevřenou střechou TOP. Na výběr jsou různé typy osobních úprav na míru, varianty vzhledu interiéru, počet dveří, barvy... Každý vůz má svůj vlastní charakter.

Celý článek

Pořádný kombík pro milovnice přírody: Octavia Scout

Pořádný kombík pro milovnice přírody: Octavia Scout

Škoda Octavia se naší redakci představila v okolí Hamburku ve své outdoorové verzi Scout. Dobrodružný Scout se zvětšenou světlou výškou je výhradně k dispozici s pohonem všech 4 kol a nabízí zcela nový motor 2,0 TDI/135 kW s automatem. Scout exceluje jízdními vlastnostmi jak na silnici tak mimo ni.

Celý článek

Nebezpečná místa na mapě díky Allianz postupně mizí

Nebezpečná místa na mapě postupně mizí

České silnice jsou neblaze proslulé svou "kvalitou". Jsou však místa, která jsou nebezpečná hlavně kvůli špatné viditelnosti, nedostatečnému značení a řidičům, kteří zde přesahují povolenou rychlost. V žebříčku 20 kritických míst se pravidelně opakovalo i jméno obce Toužetín na Lounsku. Proto se Allianz nadační fond zde rozhodl zafinancovat úpravu a výraznější dopravní značení, které by mělo počet dopravních nehod snížit.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Natankujte u Shell a vyhrajte auto

Natankujte u Shell a vyhrajte auto

U Shell letos vyhrává každý. Každý, kdo do 28. září 2014 natankuje pokaždé alespoň 30 litrů kvalitních paliv Shell, získá hrací kartu. Její první část skrývá konkrétní slevu či dárek, druhá pak obsahuje unikátní kód, pomocí kterého se lze zapojit do jedinečné hry o hodnotné ceny jako například tři vozy Renault Clio a taková možnost se přeci neodmítá.

Celý článek

Rozhovor s herečkou Danou Morávkovou

Rozhovor s herečkou Danou Morávkovou

Dostalo se nám té pocty vyzpovídat úspěšnou českou herečku Danu Morávkovou. Můžete ji znát například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, objevuje se ale pravidelně také v divadlech. O tom, jakými kosmetickými přípravky pečuje o svou krásu a bez čeho se neobejde v autě se dočtete v rozhovoru.

Celý článek

Cesta do Itálie

Naše tipy: Cesta do Itálie

Kromě Chorvatska patří k oblíbeným letním cílům i Itálie. Stejně jako k Chorvatskému moři i k italskému se dá dorazit za 9 až deset hodin autem.

Celý článek

Naše videa

Co dělat v případě nehody
Jak správně parkovat
Škoda Octavia Scout 4x4
Outdoorový kombík Seat Leon X-PERIENCE

Outdoorový kombík Seat Leon X-PERIENCE

Nový SEAT Leon X-PERIENCE s trvalým pohonem všech kol a výbavou pro všechny druhy cest nabízí potěšení z jízdy, ať se řidič rozhodne pro jakoukoli trasu. Nejnovější člen modelové řady Leon kombinuje emocionální design s nejmodernější technikou a optimální užitné vlastnosti s překvapivou univerzálností.

Celý článek

Náš test: Eko Mercedes Benz třídy B na CNG

Náš test: šetrný Mercedes-Benz třídy B na CNG

Ekologická auta už nejsou hudbou budoucnosti. Jejich hlas je stále více slyšet. Vědí to i u značky Mercedes-Benz. Ta aktuálně nabízí kompaktní praktické „béčko“ ve verzi s pohonem na stlačený zemní plyn CNG. Jaké jsou vyhlídky tohoto rodinného „zelenáče“?

Celý článek

Kdo zastaví řidičce v nesnázích

Kdo zastaví řidičce v nesnázích

Řidičce, která potřebuje pomoct po defektu pneumatiky, zastaví na českých silnicích každý pátý řidič. Nedává-li žena svůj zájem o pomoc aktivně najevo, nabídne ji pomocnou ruku pouze přibližně jeden řidič ze sedmdesáti.

Celý článek

Náš test: Škoda Rapid Spaceback

Náš test: Stylová Škoda Rapid Spaceback

Kdo říká, že je škodovka nudné auto? Na posledním Designbloku spojila automobilka Škoda své jméno právě s uváděným modelem Rapid Spaceback. A tato sázka vyplatila. Redakce magazínu Žena v autě.cz měla až nedávno možnost tento kousek náležitě otestovat. Jaký je tedy náš verdikt?

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Magazín pro managerky...

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour