Škoda Fabia Tour
Omlazená je až pětina ojetých vozidel prodávaných v ČR

Omlazená je až pětina ojetin

Chystáte se koupit ojetý automobil? A víte, že u celé pětiny ojetých vozidel prodávaných v České republice je nesprávně uveden rok výroby? Pokud si tento údaj neověříte, můžete snadno koupit vůz starší, než jste očekávali, a zbytečně ho tak přeplatit. Problém omlazování vozidel se týká i těch, kdo kupují nové auto.

Celý článek

Seat obdaroval vycházející hvězdu české atletiky Pavla Masláka

Čím jezdí sporťák Pavel Maslák

Seat podpořil další hvězdu české atletiky. Tentokrát se jedná o mladého talentovaného sprintera Pavla Masláka, který před měsícem vyhrál halové mistrovstí světa. Ten po svém triumfu převzal klíčky od výkonného modelu SEAT Leon SC a stal se ambasadorem španělské značky SEAT v České republice.

Celý článek

Supermodelka Petra Němcová zářila vedle nového Lexusu

Supermodelka Petra Němcová zářila vedle nového Lexusu

Partnerem ambasadorky letošní Prague Fashion Night, supermodelky Petry Němcové se stal první a zatím jediný plně hybridní prémiový kompaktní vůz na světě. Modernizované CT 200h má nyní stylovější a propracovanější design exteriéru a interiéru, vylepšené prvky výbavy, kultivovanější jízdu a sníženou hladinu hluku, vibrací a chvění.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Parkování a předjíždění je pro ženy nejtěžší

Parkování a předjíždění je pro ženy nejtěžší

Často se smějeme ostatním řidičům za to, jak řídí. Ale jak se vnímají sami řidiči a jak hodnotí své řidičské schopnosti ženy a jak naopak muži? Jak zvládají jednotlivé situace? Přinášíme vám přehled pěti nejdůležitějších řidičských úkonů a žebříček jejich obtížnosti očima zástupců obou pohlaví.

Celý článek

Jakou sedačku doporučuje organizace dTest?

Jakou autosedačku doporučuje dTest

Bezpečí našich dětí je vždy na prvním místě, proto bychom autosedačky měli vybírat rozvážně a nerozhodovat se pouze podle ceny. Organizace dTest uspořádala nezávislý test autosedaček. Na první příčce se umístila sedačka RÖMER Kidfix XP Sict.

Celý článek

Náš test: Škoda Yeti City 2.0 TDI

Náš test: Škoda Yeti City 2.0 TDI

Jak Yetimu sluší město a jak se chová mimo něj? Test modernizovaného modelu Škoda Yeti je tady. Co na omlazeného Yetiho v nejsilnější motorizaci v automatu a s pohonem 4x4 říkají ženy, se dočtete právě zde.

Celý článek

Naše videa

Facelift Škoda YETI
Příprava auta na zimu
Co dělat v případě nehody
Jarní úklid se týká i auta, nezapomeňte na něj

Jarní úklid se týká i auta, nezapomeňte na něj

Na stav a vzhled svého auta bychom měli myslet častěji, než jedenkrát ročně, když skončí zima, ale pokud jindy nezbývá čas, je nutné se o svůj vůz postarat právě na jaře. Pozornost bychom měli věnovat jak zevnějšku, tak interiéru. Poradíme, jak na to.

Celý článek

Clio GT 1,2 l 120 k

Náš test: Renault Clio GT 1,2 l 120 k

Tenhle vůz je pro ženu v autě opravdu oříšek. Pokud nepatří mezi závodnické  nebo adrenalinové typy a není jí maximálně 30 let, může být snadno pokládána za příliš neobjektivní. Ale existuje při hodnocení vozů nějaká zaručená hranice objektivity? A může být něco zajímavějšího než právě subjektivní pohled?

Celý článek

David Beckham bude propagovat Jaguar v Číně

David Beckham teď jezdí v Jaguaru

Partnerství celebrit se známými značkami není nic neobyklého. Právě teď podepsal Jaguar smlouvu s Davidem Beckhamem, který bude tváří značky. Pomůže jí s uvedením nových modelů na čínském trhu.

Celý článek

Užijte si bezstarostnou jízdu s Volvem

Užijte si bezstarostnou jízdu s Volvem

Nové hnací jednotky Drive-E společnosti Volvo Car Group, které nabízejí prvotřídní jízdní vlastnosti spolu s nízkými emisemi CO2, budou dostupné také pro Volvo V40 a V40 Cross Country. Emise CO2 motoru D4 pro Volvo V40 D4 s manuální převodovkou a výkonem 190 koní klesly až na mimořádných 85 g/km, což je v dané třídě bezkonkurenční kombinace.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Dopravní zpravodajství a asistenční služby

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour