Seat bude komunikovat přes Android

Seat bude komunikovat přes Android

Mnoho řidičů vozů SEAT, mladých duchem, má mimořádný zájem používat ve svých vozech služby portálu Google, aplikace a sociální sítě. Díky integraci operačního systému Android budou vozy SEAT vybaveny nejmodernějšími technologiemi a optimalizovanými aplikacemi.

Celý článek

Cesta do Chorvatska

Naše tipy: Cesta do Chorvatska

Protože Chorvatsko patří k zemím, kam za mořem a sluncem každoročně vyráží tisíce Čechů, přichystaly jsme pro vás na cestu pár tipů a rad.

Celý článek

Stylová C1 do města

Šmrncovní C1 do města

Druhá generace modelu C1 je na trhu! Prodává se v atraktivních výbavách s možností personalizace. Je dispozici ve tří a pětidveřové verzi a také v novém tvaru se stahovací střechou pod označením Airscape. Ceny startují na 251 900 Kč.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Startujeme soutěž

Startujeme soutěž "Bezpečná jízda se Škoda Auto"

Rezervujte si termín od 4. do 6. srpna a zapište si "Bezpečná jízda se Škoda Auto" do svých diářů! Magazín Žena v autě.cz totiž společně s automobilkou Škoda Auto právě odstartoval atraktivní soutěž o 2 denní pobyt v luxusním brněnském hotelu Maximus.

Celý článek

Náš test: Mercedes-Benz C 220

Náš test: Sličná princezna třídy C 220 od Mercedes-Benz

Mercedes-Benz omladil třídu C a dal jí do vínku hned několik význačných prvků, které známe z luxusnější třídy S. Tím ale pohádka zdaleka nekončí. S čistým svědomím můžeme už v úvodu naznačit, že „céčko“ aspiruje na post princezny ergonomie a dokonalých jízdních vlastností.

Celý článek

"Raději to vydržím"

Znáte to, stojíte v koloně a najednou se vám začne chtít na toaletu, jenže kam a hlavně za jakou cenu? Občas to člověka při pohledu na toalety dokonce i přejde. Jenže co když se chce vašemu dítěti, to už zkrátka zastavit musíte. Shell aktuálně zavádí na vybrané čerpací stanice jedinečný koncept veřejných toalet 2theloo, díky kterým tato návštěva už nebude noční můrou.

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Co dělat v případě nehody
Škoda Octavia Scout 4x4
Zdroj: BeSafe

Na dovolenou s dítětem

Rozpálené slunce, nebe bez mráčku a teplo, zkrátka léto, jak má být. Téměř každý v létě na pár dní opustí domov a vydá se vstříc novým zážitkům. Ať už v páru, s kamarády nebo s rodinou - ve všech případech člověk upravuje podmínky výletu především podle sebe a svých možností. Na co si dát pozor, když cestujete s malým dítětem?

Celý článek

Peugeot 308 Allure – čisté okouzlení

Náš test: Peugeot 308 Allure – čisté okouzlení

Nomen – omen, co jiného než OKOUZLENÍ znamená cizokrajné slovíčko ALLURE - tedy označení nejvyššího stupně výbavy pětidveřového zázraku jménem Peugeot 308, auta, které se jednou opravdu zase povedlo?

Jezdila jsem v něm týden a byla jsem víc než potěšena. Potěšeně bude znít i tato zpráva.

Celý článek

Krásná i na výletě mimo civilizaci

Krásná i na výletě mimo civilizaci

Zkrátka chystáte se vyjet někam, kde je synonymum pro koupelnu řeka a místo fénu si budete muset vystačit s letním vánkem?

Celý článek

Balíme a jedeme na prázdniny! Pár tipů

Balíme a jedeme na prázdniny! Pár tipů

Čas slunných dnů a dovolených je tady! Má již vaše ratolest na cesty kufřík nebo cestovní tašku? Vždyť i takováto malá drobnost děti náramně potěší, budou si totiž moci zabalit samy! Prakticky řešenou tašku nebo kufřík na kolečkách přitom užijí jak při cestách za babičkou a dědou, tak na dovolených či akcích pořádaných školkami a školami.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana