Vědět víc o Škoda Fabia Tour
Nový Passat přináší spoustu moderních vychytávek

Nový Passat přináší spoustu moderních vychytávek

Jak by se vám líbilo jezdit v nejvýkonnějším Passatu všech dob, který automaticky zavírá kufr, když se od vozu vzdálíte, nabízí propojení s vaším mobilem i tabletem, má zábavný systém pro tablety pro děti na zadních sedadlech, a navíc vám pomůže zaparkovat i s přívěsem a hlídá, zda neopouštíte svůj jízdní pruh. Nám by se tohle autíčko líbilo moc!

Celý článek

Přidejte se do boje proti nedostatku dárců krve

Přidejte se do boje proti nedostatku dárců krve

Dopravní nehoda se může stát každé z nás. Nikdy nevíte, zda nebudete potřebovat pomoci i vy. Dárci krve jsou v současné době považováni za nedostatkové zboží v českých nemocnicích. Zvláště potřební jsou s ohledem na nadcházející léto, kdy vždy vzrůstá potřeba krve kvůli četnějším úrazům a nehodám.

Celý článek

Čeští řidiči riskují – na letní pneumatiky přezouvá pouze 50 %

Češi riskují – přezouvá pouze polovina řidičů

Jízda na zimních pneumatikách při průměrných denních teplotách nad 7 °C má nepříznivý vliv na řidičův komfort a hlavně na jeho bezpečí. Podle průzkumu společnosti Goodyear Dunlop přezouvá pravidelně na letní pneumatiky pouhých 55 % řidičů. Používání zimních pneumatik v létě však negativně ovlivňuje brzdnou dráhu, hlučnost, spotřebu, ovladatelnost na mokru i opotřebení pneumatik.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Jaké ojeté auto je nejvhodnější pro ženy?

Jaké ojeté auto je nejvhodnější pro ženy?

Pro mladé páry nebo rodiny s dětmi, které si nemohou dovolit dražší vozy, se často jako jediná rozumná možnost nabízí sáhnout po ojetém vozidle. Často může být koupě výhodná a auto vám bude sloužit několik dalších let. Nutné je však dobře vybírat. Podíváme se s vámi na nejoblíbenější ojeté vozy střední a nižší třídy.

Celý článek

Rozhovor s bývalým vícebojařem Romanem Šebrlem

Rozhovor s bývalým vícebojařem Romanem Šebrlem

Konečně vám přinášíme dlouho slibovaný rozhovor s bývalým vícebojařem a olympijským vítězem Romanem Šebrlem. V rozhovoru jsme si povídali o jeho plánech do budoucna, o hraní golfu, o jeho oblíbeném autě, o tom, jestli je na silnici raubíř i o tom, čím by Roman byl, kdyby nebyl atletem.

Celý článek

DS 3 a DS 3 Cabrio - diamanty mezi auty

DS 3 a DS 3 Cabrio - diamanty mezi auty

Model DS 3, který byl na trh uveden v březnu 2010 jako první zástupce řady DS, se stal díky své atraktivnosti okamžitě automobilovou ikonou. Nyní se vozy DS 3 a DS 3 Cabrio představují s novým smyslným a současně výkonným světelným podpisem a přináší mnoho dalších inovací.

Celý článek

Naše videa

Co dělat v případě nehody
Jak správně upevnit autosedačku
Jak správně parkovat
Hudební zážitky se značkou Peugeot. kdykoliv a kdekoliv

Hudební zážitky se značkou Peugeot. Kdykoliv a kdekoliv

Peugeot spouští inovativní hudební experiment PEUGEOT MUSIC. Jeho cílem je prostřednictvím hudebního světa přiblížit stávajícím i potenciálním zákazníkům hodnoty značky Peugeot a přenést do jejich počítačů, tabletů či chytrých telefonů.

Celý článek

Tip na neděli: Den bezpečnosti silničního provozu

Tip na neděli: Den bezpečnosti silničního provozu

Pokud ještě nemáte vymyšlený program na neděli 8. června, pak by vás mohl zaujmout DEN BEZPEČNOSTI SILNIČNÍHO PROVOZU, který začne v 10 hodin v areálu Polygon Most.

Celý článek

Volvo zahájilo spolupráci se švédskou hudební hvězdou Robyn

Švédská zpěvačka Robyn jezdí ve Volvo

Společnost Volvo Cars s potěšením oznamuje, že spojila své síly s další švédskou ikonou: Robyn. Tato výrazná zpěvačka a skladatelka zazáří v druhé části kampaně automobilky Volvo Cars „Vyrobeno ve Švédsku“, kdy bude řídit Volvo V60 poháněné některou z hnacích jednotek nové rodiny pohonů skrývající se pod názvem Drive-E.

Celý článek

Proč mít slabost pro Range Rover Sport

Proč mít slabost pro hybridní Range Rover Sport

Fandím všem offroadům, které křižují svět a jejich posádka zažívá adrenalinové situace. Je mi proti srsti vidět tyto výkonem a terénními schopnostmi obdařené čtyřkolky stát ve městě. Při testování hybridního modelu Range Rover Sport v zapomenuté krajině nedaleko Čáslavi jsem se ve svém názoru jen utvrdila.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Spolupracujeme s autoškolou King

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour