Škoda Fabia Tour
Volvo Ocean Race a V70 & XC70 v Ženevě

V70 a XC70 - Volvo inspirované sportem

Přesně čtyřicet let po dokončení prvního závodu oslavuje společnost Volvo Car Group blížící se závod Volvo Ocean Race 2014–2015 představením další speciální edice inspirované jachtingem.

Celý článek

Dětská autosedačka Cybex Blue moon

Dětská autosedačka Cybex Blue moon

Testování dětských autosedaček je zdánlivě lehká věc, ale opravdu jen zdánlivě: vždyť bezpečnost dětí, které převážíme, patří z pohledu řidičky - a zejména řidičky matky - k těm nejvýznamnějším otázkám, na které se soustřeďuje naše pozornost.

Celý článek

SEAT Leon CUPRA závodil na nejnáročnějších okruhu

SEAT Leon CUPRA - velký závodník

Chcete vůz, který nevypadá jako sporťák, ale má jeho duši i výkon? Pak by se vám mohl líbit SEAT Leon CUPRA a jeho paket Performance. Ten prokázal své neuvěřitelné sportovní výkony na Nürburgringu, nejnáročnějším závodním okruhu na světě.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

Nové Twingo, nový mětský vůz Renault

Nové Twingo, nový mětský vůz Renault

Dvacet let poté, co Renault zčeřil vody segmentu malých vozidel s modelem „Grenouille (žába)“, mění podobu Twinga. Inženýři a designéři firmy Renault si sedli k bílému papíru a inspirovali se dědictvím, které za sebou zanechaly modely Twingo a R5. Výsledek: nové, agilní, inovativní a hravé městské vozidlo.

Celý článek

Nový Ford Focus vám pomůže s parkováním i bržděním

Nový Ford Focus vám pomůže s parkováním i bržděním

Nový Focus přináší zajímavé bezpečnostní prvky, a také jednu možnost, která bude zajímat hlavně rodiče, kteří půjčují svá auta dětem. Pokud chcete mít jistotu, že vaše ratolest bude dodržovat předpisy, prostě mu nastavíte omezení maxinální rychlosti pomocí nástroje MyKey. Možná též oceníte vy i vaše děti asistenta parkování.

Celý článek

Vytvořte si osobní design s novým vozem PEUGEOT 108

Populární Peugeot 108 v novém kabátě

Dámy, tohle vás bude zajímat. Každá z nás si ráda hraje a kombinuje barvy. Nyní si můžete vyhrát i při výběru svého auta. Poté, co značka PEUGEOT obnovila svou nabídku v segmentech B a C, nyní představuje nový městský kompaktní vůz. Novinka PEUGEOT 108 přináší do tohoto rostoucího dynamického segmentu závan svěžesti a nabízí zákazníkům široké možnosti personalizace.

Celý článek

Naše videa

Facelift Škoda YETI
Co dělat v případě nehody
Příprava auta na zimu
Stylový den se Simonou Krainovou

Stylový den se Simonou Krainovou

Holky z Check Czech Fashion Aneta Kaderková a Barbora Drašnarová putovaly celý den za modrním vkusem a stylem Simony Krainové. Simona holkám odhalila svá oblíbená místa. Jely byste také rády s nimi? Třeba příště! My vám aspoň přinášíme informace o tom, jak celý den vypadal!

Celý článek

Nový VW Scirocco

Podívejte se, jak vypadá nové VW Scirocco

V roce 1974, přesně před 40 lety, debutovala na Ženevském autosalonu první generace modelové řady Scirocco. Toto kupé od té doby obohacuje, jako agilní, stylově vytříbený a cenově dostupný sportovní vůz, životy řidičů, kteří touží po radosti z dynamické jízdy.

Celý článek

Mitsubishi přichází s technologií aktivní bezpečnosti u vozů SUV

Technologie aktivní bezpečnosti u vozů SUV

Vozy SUV jsou oblíbené ženami a to zejména kvůli své bezpečnosti a velikosti. Bezpečnosti se věnovala i společnost Mitsubishi při návrhu svého Conceptu GC-PHEV. Tento model nabízí jedinečné prolnutí pohonu všech čtyř kol, šetrnosti i bezpečí. A to se může hodit, ne?

Celý článek

S dravým modelem Lexus F Sport si jízdu vychutnáte

S dravým modelem Lexus F Sport si jízdu vychutnáte

Lexus na letošním Ženevském autosalonu představuje zejména nové kupé RC a jeho verzi F SPORT s exkluzivními designovými prvky a vylepšenou dynamikou.

Celý článek

Archiv článků: 1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | Další strana

Pneumatiky.cz – levné pneu s garancí původu, kvality a s doživotní zárukou

Magazín pro managerky...

Žena v autě.cz slaví

Kolikáté narozeniny letos slaví internetový magazín Žena v autě.cz?

> Archiv anket

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour