Přihlásit

Luxurytable.cz_Boston Coloured

Autem pro dárek z lásky

13.1.2018

Každá příležitost pro vyjádření lásky je dobrá. Už za měsíc je tu svátek svatého Valentýna. Někdy stačí věnovat malou pozornost, máme pro vás pár tipů.

Připijte si u příležitosti svatého Valentýna z kolekce skleniček Boston Coloured. Nepřehlédnutelné křišťálové sklo v růžové nebo červené variantě rozzáří stůl a dodá nečekanou romantickou atmosféru. Výrazný design skleniček nedává prostor fádnosti. Kolekce Rose Cottage padne do oka opravdovým romantickým duším. Přináší totiž esenci starosvětskosti, klasické krásy a něžnosti. Kromě čajového servisu můžete vybrat také mini etažér. Ten ocení zejména ti, kdo se rádi chlubí svým pekařským uměním.

Luxurytable.cz_La Classica Contura, Espresso salek s podsalkem, Villeroy & Boch, cena 1210 Kc

Dárkové balení espresso šálku s podšálkem La Classica Contura také sází na klasický vzhled. Elegantní štíhlé linie s geometrickým vzorem ocení všichni gentlemani i dámy s dobrým vkusem. Dva hrnečky a podšálky dají vyniknout kvalitně připravené kávě. Eleganci v moderním provedení představuje šálek a podšálek či miska a malý talíř z kolekce NewWave. Charakteristická vlna prohýbá kvalitní porcelán v bílé barvě a dělá z něj originální kousek v jakékoli domácnosti. Kolekce Amazonia Anmut naopak ožívá motivy bujné džungle. Vzory inspirované prací slavného botanika Alexandera von Humboldta rozzáří interiér domácí jídelny i kanceláře.

Luxurytable.cz_Amazonia Anmut, Villeroy & Boch, cena od 510 Kc

Každá z těchto kolekcí je dílem značky Villeroy & Boch. Kvalitní porcelán a křišťálové sklo je vyrobeno s německou precizností a sofistikovaností. Všechny produkty seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.