Vědět víc o Škoda Fabia Tour

Auto novinky

Nové auto pro závodníky - Opel Astra OPC EXTREME

Něco pro závodnice: Opel Astra OPC EXTREME

Nový Opel Astra OPC EXTREME je vysoce výkonný model odvozený od závodního speciálu. Byl vyvinutý na tzv. Severní smyčce (Nordschleife) nejnáročnějšího závodního okruhu světa Nürburgring, pohání jej turbodmychadlem přeplňovaný čtyřválec o objemu 2,0 l o výkonu přes 221 kW (300 k) a využívá všechny klíčové high-tech komponenty ze svého závodního sourozence Opel Astra OPC Cup.

Celý článek

Volvo hvězdou Ženevského autosalonu

Volvo hvězdou Ženevského autosalonu

Společnost Volvo Cars se dočkala při udílení ocenění na Ženevském autosalonu hattricku, kdy byl její nový koncepční vůz Concept Estate několika různými mezinárodními představiteli tisku označen za „nejlepší vůz autosalonu“.

Celý článek

Clio GT 1,2 l 120 k

Náš test: Renault Clio GT 1,2 l 120 k

Tenhle vůz je pro ženu v autě opravdu oříšek. Pokud nepatří mezi závodnické  nebo adrenalinové typy a není jí maximálně 30 let, může být snadno pokládána za příliš neobjektivní. Ale existuje při hodnocení vozů nějaká zaručená hranice objektivity? A může být něco zajímavějšího než právě subjektivní pohled?

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

Studie Opelu Adam Rocks se stává realitou!

Studie Opelu Adam Rocks se stává realitou

ADAM ROCKS kombinuje požitek z jízdy s otevřenou střechou s dobrodružným charakterem mini-crossoveru. Vůz, který měl světovou premiéru na ženevském autosalonu je nejnovějším přírůstkem modelové řady ADAM a zdá se, že si vybojoval svou pozici šampiona v individualizaci mezi automobily.

Celý článek

Agresivní vůz Kia Stinger zaručuje radost z jízdy

Kia Stinger je skutečné žihadlo

Zatím nejagresivnější studie vozu Kia byla odhalena na Ženevském autosalonu a má označení GT4 Stinger a je vozem pro skutečné nadšence. Vysoký výkon, pohodlí a krása však učaruje spíše mužům.

Celý článek

Atletické Audi TT vás bude bavit

Atletické Audi TT vás bude bavit

Nové Audi TT ohromí motoristickou veřejnost svými vypracovanými svaly a atletickou figurou. Designéři u třetí generace kompaktního sportovního vozu nově interpretovali mnoho nápadů z první generace TT představené v roce 1998 – dynamickým a rozmanitým způsobem.

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Jak správně upevnit autosedačku
Co dělat v případě nehody
Představujeme nový čtyřmístný kabriolet z dílny Audi

Představujeme nový čtyřmístný kabriolet z dílny Audi

Audi představuje dynamický čtyřmístný kabriolet, který nemá ve svém segmentu konkurenci. Jeho motor 2.0 TFSI poskytuje nejvyšší výkon 221 kW (300 k) a maximální točivý moment 380 N.m, avšak v kombinaci s převodovkou S tronic spotřebuje průměrně pouhých 7,1 litru paliva na 100 kilometrů.

Celý článek

Volkswagen představil Golf GTE s hybridním pohonem

Volkswagen představil Golf GTE s hybridním pohonem

Volkswagen je prvním výrobcem automobilů na světě, který v jedné modelové řadě nabízí všechny v současnosti důležité druhy pohonu. Automobilka totiž představila na Ženevském autosalonu nový Golf GTE s hybridním pohonem s možností vnějšího dobíjení (tzv. plug-in hybrid), a doplňila tak modelovou řadu Golf o pátý druh pohonu.

Celý článek

Malý crossover s velkým kufrem a střešním oknem

Malý crossover s velkým kufrem a střešním oknem

Velký kufr je pro ženy a rodiny s dětmi téměř nutností. Když se k tomu přidá ještě vylepšený design, střešní okno, široká výbava a spolehlivý bezpečnostní systém dostaneme nový model Nissan Juke. Co všechno nového oproti svému tři roky starému originálu přináší, se dozvíte zde.

Celý článek

10 faktů, která byste měli znát o nových modelech Polo

10 faktů, které byste měli znát o nových modelech Polo

Novinky v Ženevě též představil Volkswagen a uvedl modely Polo BlueMotion, Polo Blue GT a CrossPolo v jejich nejlepší podobě. My vám přinášíme deset důležitých faktů ke jejich světové premiéře.

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour