Škoda Fabia Tour

Auto novinky

Audi uzpůsobilo sportovní legendu pro silniční provoz

Audi uzpůsobilo sportovní legendu pro silniční provoz

Sportovci, nyní něco pro vás! Audi představuje nové modely S1 a S1 Sportback, které míří na vrchol kompaktní modelové řady A1. Na scénu se tak vrací legendární jméno spjaté s úspěchy značky se čtyřmi kruhy ve světě automobilových soutěží.

Celý článek

Lexus představí nejvýkonnější sportovní vůz s motorem V8

Lexus a jeho nejvýkonnější sportovní vůz

Nové kupé Lexus RC a vysoce výkonný model RC F se představí v evropské premiéře na letošním autosalonu v Ženevě, kde též proběhne světová premiéra modelu RC ve verzi F SPORT a závodního konceptu RC F GT3.

Celý článek

Citroen C4 Cactus - nový svět, nové myšlení

Líbí se nám: Citroen C4 Cactus

Svět se mění a očekávání spotřebitelů se vyvíjí stále rychleji… a co to znamená pro automobily? CITROËN reaguje na otázky dneška a nabízí skutečnou alternativu kompaktním sedanům: CITROËN C4 CACTUS.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

•	Audi RS 4 Avant Nogaro selection oslaví světovou premiéru v Ženevě

Speciální Audi RS 4 Avant Nogaro selection v Ženevě

Před dvaceti lety oslavilo premiéru Audi Avant RS2, zakladatel rodiny dynamických modelů RS. Nyní Audi uvádí na trh speciální edici aktuálního modelu. RS 4 Avant Nogaro selection bude možné objednávat začátkem roku 2014 a ve výstavní premiéře se představí na nadcházejícím ženevském autosalonu.

Celý článek

Kia přichází s řadou akčních modelů Anniversary

Kia s akčními modely Anniversary

Kia slaví 20 let na českém trhu a svým zákazníkům přináší akční model cee´d, ale výhodně můžete získat také podobně nadstandardně vybavené vozy Rio, Venga a Picanto. Co mají tyto vozy společného kromě označení, které odkazuje na oslavy 20. výročí značky na českém trhu?

Celý článek

Mercedes představuje novinku v segmentu velkoprostorových vozů

Mercedes a jeho bourák na cesty

Mercedes opět přichází s novinkami v designu a s velkým počtem inovací. Ve vozech nové třídy V je spojována nabídka místa až pro osm osob s příkladnou funkčností, komfortem, hospodárností, radostí z jízdy a bezpečností, tedy atributy, jimiž se vyznačují automobily s hvězdou.

Celý článek

Naše videa

Příprava auta na zimu
Facelift Škoda YETI
Co dělat v případě nehody
Pavel Louda: „Carsharing je o pohodlí a výhodné ceně“

Co takhle sdílet auto?

Praha se konečně zařadí po bok velkých západních metropolí, které nabízejí revoluční systém půjčování aut pro rychlý a pohodlný pohyb po městě. Fenomén jménem carsharing je tady a na naše otázky ohledně jeho možného využití nám odpověděl Pavel Louda, ředitel společnosti CAR4WAY.

Celý článek

Suzuki odhalí nový model Celerio na Ženevském autosalonu

Suzuki odhalí nový model Celerio na Ženevském autosalonu

Pokud vás zajímá segment nejmenších vozů, učitě si tuto událost nenechte uniknout. Model Celerio by vás měl okouzlit svou prostorností a nízkou spotřebou.

Celý článek

Nový nadčasový koncepční model Volvo Concept XC Coupé

Nadčasový koncept Volvo Concept XC Coupé

Druhým ze tří nových koncepčních vozů švédské automobilky je Volvo Concept XC Coupé. Inspirován designem moderní sportovní výstroje a demonstrující bezpečnostní technologie postavené na nové modulární architektuře Volvo je tento vůz stvořen pro lidi vyznávající aktivní životní styl.

Celý článek

Nový vrcholný model Mercedes-Benz

Nový vrcholný model Mercedes-Benz

Žádný jiný automobil nesplňuje požadavky zakladatele společnosti Gottlieba Daimlera tak dokonale jako špičkový model Mercedes-Benz. S 600, poháněný motorem V12 Biturbo, je vrcholným modelem úspěšně uvedené třídy S a dodává se výhradně s dlouhým rozvorem a luxusní výbavou.

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour