Škoda Fabia Tour

Soutěžíme

Soutěž o náročný recept

Soutěž o náročný recept

Jedinečný recept střeží každý milovník lahodných chutí jako poklad, ať už jde o součást rodinné tradice nebo návod na přípravu složitého jídla, po jehož zvládnutí jsme na svůj výkon stejně hrdi, jako bychom právě obdrželi michelinskou hvězdu. Vytvářením nezapomenutelných kulinářských zážitků pro naši rodinu nebo přátele trávíme dlouhé hodiny, abychom později skončili u kuchyňského dřezu s kupou špinavého nádobí, jež s lahodným jídlem přichází ruku v ruce. Znáte recept, který vařívala už vaše matka, babička nebo prababička?

Celý článek

Vítězka Eliška vyzkoušela nového Adama

Vítězka Eliška vyzkoušela nového Adama

Eliška Lapková se před nedávnem stala vítězkou soutěže o nový model Opel Adam. Jako absolutní vítězka soutěže získala Adama na celý týden. Součástí hlavní ceny byla navíc kosmetika Mary Kay a měsíční členství do sítě fitness center Holmes Place, což Eliška pochopitelně uvítala.

Celý článek

Na slovíčko s golfistkou Klárou Spilkovou

Na slovíčko s golfistkou Klárou Spilkovou

Golfistka Klára Spilková zraje jako víno a každou sezónu se zlepšuje. Klára je nejlepší tuzemskou profesionálkou a letos začíná svou třetí sezonu mezi evropskou elitou na Ladies European Tour. Její tvář je také spojována se značkou Volvo, aktuálně jezdí modelem XC60 a my ji v rychlosti v její roli řidičky vyzpovídali pro náš magazín.

Celý článek

Čtěte náš magazín každý den

Tip pro dnešní den

Rozhovor s Bárou Kodetovou

Rozhovor s Bárou Kodetovou

Řidičské schopnosti herečky Báry Kodetové jsou na takové úrovni, že se dokonce její manžel, hudebník Pavel Šporcl, chlubí jejím parkovacím uměním. Takového muže - gentlemana by si přála jistě každá z nás. Bára Kodetová nám o sobě v krátkém rozhovoru prozradila ještě více a dokonce i to, co jí jako řidičce a mamince v autě chybí.

Celý článek

Hokejové mistrovství - dnes začínáme

Hokejové mistrovství - dnes začínáme

Česká automobilka Škoda se dostává do Guinessovy knihy rekordů i díky hokeji  - je totiž nejdelším hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji v historii. Děje se tak  již od roku 1993.  Vedle sponzorské flotily budou vozy ŠKODA včetně nového modelu ŠKODA Octavia v provedení limuzína i Combi a odstínech bílá Candy vystaveny před hokejovými arénami v Helsinkách i ve Stockholmu. Nová Octavia Combi i limuzína na sebe budou přitahovat pozornost i přímo u ledových ploch.

Celý článek

Zpěvačka Aneta Langerová a její nové DS3 CABRIO

Zpěvačka Aneta Langerová a její nové DS3 CABRIO

Aneta Langerová – zpěvačka, která již devátým rokem kraluje české hudební scéně, dlouholetá patronka projektu pro nevidomé Světluška a nově se také představuje v chystaném filmu 8 hlav šílenství jako herečka – se jako první uživatelka nového vozu Citroën DS3 Cabrio stala součástí rodiny s dvojitým šípem.

Celý článek

Naše videa

Facelift Škoda YETI
Co dělat v případě nehody
Příprava auta na zimu
Lukáše Hejlíka (herec a moderátor),Jan Čenský, Pavel Šporcl a Petra Vágnera v otcovské roli

Lukáše Hejlíka (herec a moderátor),Jan Čenský, Pavel Šporcl a Petra Vágnera v otcovské roli

Z nedávného průzkumu značky Oreo vyplynulo, že více než polovina českých tatínků by s klidem přijala roli „táty na mateřské“. A podle výsledků této studie by to leckdy ocenili i naši nejmenší. Když totiž mají tátové své ratolesti na starosti, společně strávený čas vůbec nepodceňují, veškeré aktivity si pečlivě naplánují a mají připraveno i několik záložních plánů. A jsou to právě tátové, kteří s dětmi řádí, blbnou, vymýšlejí všemožné lumpárny a legrácky (občas i na mámu) a když jsou s dětmi, stává se z nich spíše jejich starší brácha.

Celý článek

Film Pěna dní má hlavní hvězdu Peugeot

Film Pěna dní má hlavní hvězdu Peugeot

Tento týden měl ve Francii premiéru nejnovější film režiséra Michela Gondryho „Pěna dní“, který je adaptací slavného románu Borise Viana. Michel Godry přivádí na plátno vedle úžasného hereckého obsazení – herci: Romain Duris, Audrey Tautou, Omar Sy, Gad Elmaleh, Aïssa Maïga, Charlotte Le Bon, Philippe Torreton – i auta značky Peugeot, které jsou výtvorem fantazie designérského centra Peugeot. Jedním z nich je průhledná limuzína LimoVian.

Celý článek

Změňte svůj život

Změňte svůj život s Mary Kay

Nejste spokojena se svým současným příjmem a možností seberealizace? Hledáte větší flexibilitu a více času na rodinu? Věřte, že existuje práce, která Vám umožní seberealizovat svou vlastní představu úspěchu!Stačí si jen jít za svým, najít v sobě tu „pravou ženu“ a umět to prodat. Už jste se s takovou někdy setkala? Pak to musela být nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay! Zajímá Vás jaké to je být nezávislou kosmetickou poradkyní?

Celý článek

Rozhovor se skokanem Janem Maturou

Rozhovor se skokanem Janem Maturou

Jana Maturu netřeba dlouze představovat. Sympatický skokan na lyžích si letos odvezl z mistrovství v Sapporu zasloužené zlato. Vedle role úspěšného skokana mu přebyla také role otcovská. Řídí moc rád. Našemu magazínu prozradil, že jsou chvíle, kdy ho manželka v autě okřikne, že jede moc rychle. Ačkoliv má slabost pro sporťáky, nyní přemýšlí o praktickém autě pro rodinu. 

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour