Vědět víc o Škoda Fabia Tour

Bezpečnost

Bezpečně na dovolenou: nezapoměňte na zastávky

Bezpečně na dovolenou: nezapoměňte na zastávky

V době nadcházejících dovolených je automobil stále více oblíbeným způsobem cestování. Především v létě, kdy rodiny s dětmi, páry i jednotlivci vyrážejí na delší trasy za poznáním a odpočinkem po České republice, ale i do zahraničí. Časté přestávky, pravidelný přísun jídla a tekutin jsou hlavními faktory, které je třeba si bedlivě hlídat.

Celý článek

Při nehodě rozhodují vteřiny…

Při nehodě rozhodují vteřiny…

Citroën zavádí pro majitele svých vozidel novou službu: Citroëntísňové volání s lokalizací.

 

Celý článek

Nesprávné uskladnění může poškodit pneu

Nesprávné uskladnění může poškodit pneu

Letní pneumatiky mají již všichni touto dobou přezuté a zimní pneumatiky čeká ještě několik měsíců odpočinku. Aby nedošlo k jejich deformaci či zbytečnému zkracování jejich životnosti, je třeba dodržovat zásady jejich správného skladování. Roli přitom hraje poloha pneumatik při uskladnění, ale i okolní podmínky, jako je teplota, vlhkost nebo čistota.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

Autorsedačky pro děti, které sedí samy

Autosedačky pro děti, které sedí samy

Informací, které mohou posloužit ke zvýšení bezpečnosti toho nejcenněšího, co máme, našich dětí, není nikdy dost. Není dobré zapomínat na to, že každá jízda autem je vlastně spojena s jistým rizikem nehody. Proto zákon ukládá povinnost používat dětské autosedačky  do 150 cm výšky anebo 36 kg váhy dítěte.

Celý článek

Žebříček bezpečnosti: 1. BMV 130i, 2. Kia Venga

Žebříček bezpečnosti: 1. BMV 130i, 2. Kia Venga

Jak si vedou auta na žebříčku spolehlivosti?
Podle německého Autobildu takto: na 1. místě BMW 130i, hned za ním Kia Venga, která  tak prý je "snem každého kupujícího". K tomuto závěru dospěli redaktoři po dokončení zcela bezporuchového testu na 100 000 km, ve kterém vyzkoušeli celkem 97 automobilů. Kolik kilometrrů dohromady redaktoři ujeli? O tom se nám, ženám v autě ani nesní:)

Celý článek

Chevrolet Trax  a jeho pět hvězdiček

Chevrolet Trax a jeho pět hvězdiček

Nové malé SUV značky Chevrolet jménem TRAX získal maximum - pět hvězdiček - v hodnocení nezávislé spotřebitelské organizace European New Car Assessment Program (Euro NCAP), která zveřejnila nejnovější výsledky zkoušek. Chevrolet Trax se tak stal sedmým Chevroletem, který získal nejvyšší ocenění od Euro NCAP a přidal se k modelům Aveo, Volt, Cruze, Orlando, Malibu a Captiva.

Celý článek

Naše videa

Škoda Octavia Scout 4x4
Jak správně parkovat
Co dělat v případě nehody
Děti v bezpečné školce

Děti v bezpečné školce

Skoro půl druhého tisíce českých mateřských škol se už popáté účastní projektu Goodyear – Bezpečná školka“, jehož hlavním smyslem je zvyšování bezpečnosti dětí z mateřských škol v rámci silničního provozu.  Nový ročník bude zahájen výtvarnou soutěží pro zaregistrované mateřské školy, ve které se bude soutěžit o velkou stavebnici s dopravními značkami a další hodnotné ceny. Odměněny budou ty školky, které co nejkreativněji výtvarně ztvární dopravní značku, která podle nich na našich silnicích chybí. Následovat bude i již tradiční podzimní foto soutěž, ve které tentokrát mohou mateřské školy vyhrát populární divadelní představení Kašpárkova dopravní výchova.

Celý článek

Pouze 5 % žen se v autě líčí

Pouze 5 % žen se v autě líčí

Kia zjišťovala v exkluzivním průzkumu preference, chování a zvyklosti českých řidičů. Samotné dotazování odkrylo i pár zajímavých skutečnosti a také potvrzuje či naopak vyvrací některé zažité představy o ženách za volantem.

Celý článek

Bezpečné léto na Polygonu Most

Bezpečné léto na Polygonu Most

V rámci programu Bezpečné léto  na mosteckém Polygonu proběhnou v červnu a červenci speciální rodinné kurzy. Každý z nich trvá jeden den, přesně od 9,00 do 16,00 hodin, součástí je hodinová přestávka na oběd.

Celý článek

Jaké pneumatiky, taková krize

Jaké pneumatiky, taková krize

Máte rády svou peněženku? A kdo by neměl. Když dojde na horší časy,  začínáme šetřit i na tom posledním - na autě. Ale je to doopravdy tak? Někdy je to spíš jen spousta řečí a povyku pro nic. skutek přitom utek. Platí to i v případě šetření nebo spíše nešetření více než 70% řidčů, kterým je lhostejný stav pneumatik jejich  miláčka. A právě špatný stav prokazatelně zvyšuje náklady provozu. Co s tím většina řidičů podniká? Vůbec nic.

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour