Přihlásit

CL 15.028.001

Líbí se vám Cactus? Počkejte na Aircross

23.4.2015

Citroen se rozhodl navázat na C4 Cactus a uvést koncept Citroën Aircross je toho důkazem. Neobyčejný zástupce kategorie SUV s  výraznou identitou. Jakým směrem se automobilka vydá a čím nás  tento koncept překvapí?

Citroën Aircross, který je směsí síly a pozitivní energie. Plynulé organické tvary s výraznými grafickým prvky, jako jsou „Alloy Bump“ nebo „Air Signs“. Vše umocňuje červený lak s oranžovým nádechem – symbol energie a klidu. Inovativní materiály evokující robustnost.

V kabině, která okamžitě vyvolává pocit komfortu a je zdrojem energie. V interiéru konceptu vše přispívá k větší pohodě mysli i ducha. Kromě fyzického komfortu, který přináší široká pohodlná sedadla, zdůrazňuje tento dojem i přívětivé materiály a spojení světlých odstínů a osvěžujících barev. Čisté, příčně koncipované linie navozují pocit prostoru a velkorysé geometrické tvary strukturují volný interiér. Citroën Aircross se svou koncepcí odkládacích prostor a použitím popruhů v moderním interiéru vrací k tématu cestování a vybízí ke společným vyjížďkám v novém duchu.

Aircross je vybaven dvěma 12palcovými displeji HD, z nichž jeden je mobilní a může jej používat posádka. Každé sedadlo je opatřeno reproduktory a mikrofony pro usnadnění komunikace mezi posádkou. Technologická inteligence je vidět i z volby hybridního plug-in pohonu, u něhož se snoubí účinnost a vysoká výkonnost.

 Více na webu Citroen