Děkujeme více než 5 000 návštěvníkům

15. 6. 2017

Letošní motoristická slavnost LEGENDY, která se konala o víkendu 10.- 11. června 2017 v areálu Psychiatrické nemocnice v Bohnicích, přilákala díky vystaveným modelům, skvělé rodinné atmosféře a dobrému počasí 40 501 návštěvníků.


Celý program stánku BESIP s doprovodným programem Žena v autě.cz upozorňoval na to, jak se bezpečně chovat za volantem, jak správně poutat děti do autosedačky nebo na to, jak důležité je být jako chodec nebo běžec v silničním provozu viděn. K názornosti příkladů přispěly simulátory otočení vozu při nehodě nebo simulátor nárazu při 30kilometrové rychlosti. Konkrétně naší expozici navštívilo více než 5 000 návštěvníků.

IMG_0624

Doprovodný program pro ženy-návštěvnice od Žena v autě.cz spočíval ve workshopu správného poutání dětských autosedaček, v soutěži na téma bezpečnosti, vystavených modelů aut a dalších partnerů a zaměřil se také na ženskou krásu. Na stánku si návštěvnice a aktivní řidičky vyměnily své zkušenosti za volantem, seznámily se s novým modelem ŠKODA Kodiaq a zasoutěžily si o hodnotné ceny. Součástí programu bylo i líčení zdarma poskytnuté kosmetickými poradkyněmi Mary Kay.

IMG_0574

Celkem 1591 žen se zúčastnilo soutěže o dárkové balíčky od ŠKODA Auto, Mary Kay, ZasPas, Proof a VandaStore. Podmínkou bylo vyplnit hrací kartu s deseti otázkami. Dvě z otázek byly tipovací a spočívaly v uhádnutí přesného poštu bonbonů ukrytých v modelu Fabia Combi a Citigo od Porsche Prosek a Porsche Smíchov.

IMG_0685

Přesný počet byl vždy dvakrát za den odtajněn a návštěvnice, které byly nejblíže, si odnesly autosedačky z Vandastore a designové kabelky od ZasPas. Během obou dvou dnů motoslavnosti rozdaly hostesky Žena v autě.cz dohromady soutěžícím ženám na 3180 cen.

IMG_0722

FOTO: Martina Rubešová, vítězka měsíční online soutěže na webu Žena v autě.cz, s modelem ŠKODA KODIAQ na víkend

IMG_0832

„Obrovská účast na stánku a dokonalá atmosféra akce. Jsem ráda, že Žena v autě.cz mohla být opět součástí stánku BESIP. Věřím, že se i díky nám na Legendách podařilo pro všechny návštěvnice, řidičky a maminky vytvořit příjemnou atmosféru a jsem moc ráda, že si vedle cen odnesly cenné rady, jak jezdit bezpečněji,“ uzavřela šéfredaktorka magazínu Sabina Kvášová.

IMG_0716

 

 


Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018