Vědět víc o Škoda Fabia Tour

Zdraví & Krása

Celosvětová soutěž o nejlepší proměnu: Každá žena může

Celosvětová soutěž o nejlepší proměnu: Každá žena může

Cítíte, že vaše vizáž potřebuje změnu, ale nevíte si rady s odstíny, které vám budou slušet? Už jste slyšely o nezávislých kosmetických poradkyních Mary Kay? Najděte si tu svojí a zapojte se do soutěže Mary Kay® Každá žena může a získejte možnost vyhrát úžasné hodnotné ceny a proměnu vašeho vzhledu zdarma!

Celý článek

Slunce, opalování a ochrana pleti

Sluneční kosmetika a zdraví

UVA záření proniká hluboko do kůže, podílí se na jejím předčasném stárnutí a zároveň narušuje imunitní systém. Působí na nás po celý den stejně intenzivně a dokáže projít skrze mraky i sklo. UVB záření způsobuje spálení a jeho nejvyšší intenzita je mezi 11 až 16 hodinou odpoledne, proto bychom se v těchto hodinách neměli zbytečně vystavovat slunci. Oba typy záření se podílejí na rozvoji různých typů rakoviny kůže. Na UV záření je třeba si dávat pozor i ve vodě nebo při lyžování. Sníh totiž dokáže odrazit 30 až 85 % slunečního záření a voda propouští až 90 %, proto bychom neměli zanedbávat používání voděodolné sluneční kosmetiky.

Celý článek

Co pomůže v boji s jarní únavou

Co pomůže v boji s jarní únavou

Dlouhé zimní období, kdy se člověku nechce opustit teplo domova, se neblaze podepisuje na naší tělesné i duševní kondici. Připočteme-li několikaměsíční nedostatek slunečního svitu, a tedy nižší tvorbu vitaminu D, máme definici častého neduhu zvaného jarní únava. Jedná se o pocit fyzické a psychické únavy a vyčerpání, který se objevuje v období konce zimy a začátku jara. Bránit se můžeme zejména aktivním odpočinkem, nejlépe venku na slunci. Neméně důležitá je však i duševní očista a relaxace, abychom pro změnu rovnýma nohama nesklouzli do jarních depresí.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

Run Tour - aneb  běžte po Česku

Run Tour - aneb běžte po Česku

Udělejte něco pro zdraví své i vašich dětí a zapojte se v rámci rodinných výletů do závodního maratonu po českých a moravských městech. Nezáleží na tom, zda jste zkušený běžec nebo patříte mezi ty, kteří stále ještě nenašli odvahu začít. Začínáme 13. dubna v Českých Budějovicích.

Celý článek

Náš tip: Co nezapomenout přibalit do kabelky

Náš tip: Co nezapomenout přibalit do kabelky

Crabtree & Evelyn přichází s novou kosmetickou řadou produktů nazvanou Tarocco Orange. Kromě vůně šťavnatého zralého Tarocco pomeranče, v nové řadě hraje prim také svěží eukalyptus s opojnou šalvějí. Vůně je velmi klasická a přesto moderní.

Celý článek

BB krémy slaví narozeniny a rozšiřují svou řadu

BB krémy slaví narozeniny a rozšiřují svou řadu

BB Cream od Garnier usnadní každé ženě její každodenní povinnosti. Evropa tuto přijala novinku s obrovským nadšením. V České republice se pak BB Cream od Garnier stal během tří měsíců nejprodávanějším krémem na trhu! Proč se stala pilotní řada BB Cream Miracle Skin Perfector tak obrovským hitem?

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Jak správně upevnit autosedačku
Co dělat v případě nehody
Probiotika a prebiotika - kdo se v tom má vyznat

Probiotika a prebiotika - kdo se v tom má vyznat

Určitě jste již slyšeli o probiotikách a prebiotikách. Většina z nás o nich někdy zaslechla, ale víte, jaký je mezi nimi rozdíl a proč bychom je měli zařadit do naší stravy? Probiotika nejsou jen módním výstřelkem poslední doby, představují prevenci a hrají důležitou roli v našem trávicím traktu. Najdete je v jogurtech, tvrdých sýrech, ale i v kyselém zelí. Společně s dalšími látkami, které jsou součástí naší stravy, probiotika pomáhají podporovat náš imunitní systém. Naopak prebiotika jsou nestravitelné složky potravy, které se nacházejí zejména ve vláknině a česneku, a jsou potravou pro probiotika. Nesmíme však zapomenout ani na důležitá synbiotika, která spojují vlastnosti probiotik a prebiotik v jednom výrobku.

Celý článek

Chraňte svoje vlasy v nepříznivém počasí

Chraňte svoje vlasy v nepříznivém počasí

Zima není jen čas karnevalů a účesů plných fantazie, je to také velmi složité období pro dobrou kondici vašich vlasů. Mráz, vítr, vlhkost, přetopené místnosti a pokrývky hlavy je výrazně oslabují a způsobují ztrátu vlhkosti, lesku a vitality. Proto nezapomínejte na jejich posilování a intenzivní regeneraci. Regenerační přípravky by v zimě měly být trvalou součástí každodenní péče o vlasy.

Celý článek

Novinky od Dermacol

Novinky od Dermacol

Péče o pleť po třicítce vyžaduje specifickou péči – doba akné je už víceméně za námi a začínáme pozorovat první vrásky. Nejlepší doba na to, abychom pleti věnovali dostatečnou pozornost. Správná životospráva a výběr vhodných kosmetických přípravků jsou nejlepší kombinací. Pokud máte smíšenou až mastnou pleť, nevíte si rady s rozšířenými póry a cítíte, že je pleť dehydratovaná a bez jasu, sáhněte po novém denním a nočním krému Lift&Matt od kosmetické značky Dermacol. Krémy této řady pleti dodají celodenní hydrataci, výživu, zbaví ji přebytečné mastnoty a rozšířených pórů. Vaše pleť se tak probudí do svěží krásy!

Celý článek

Valentýnský dárek ve znamení zdraví, zábavy a romantiky

Valentýnský dárek ve znamení zdraví, zábavy a romantiky

Přemýšlíte jakým dárkem potěšit svou lásku na Valentýna? Máte chuť místo tradiční čokolády překvapit něčím speciálním? Navštivte e-shop společnosti Holmes Place a darujte netradiční a zajímavý dárek. V nabídce je celá škála služeb z oblasti zdravého životního stylu, zábavy a relaxace.

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour