Přihlásit

U90_1131_016

MÓDA: Zpátky do školy

18.8.2011

Na děti čeká krásný podzim. Mohou se těšit na začátek školy a veškeré podzimní radovánky, které prožijí – jak jinak – v novém, krásném a pohodlném oblečení. Tým návrhářů se při tvorbě nové dětské podzimní kolekce Lindex inspiroval hudbou a městskou módou street wear. Inspirace vychází i ze stylu grunge konce 80. let a je patrná zejména ve stylingu – vrstvené kombinaci různých materiálů a vzorů.

Základem podzimního šatníku dívek je milovaný denim, jeggins, extra obepnuté i širší modely džínů a manšestrových kalhot v kombinaci s kostkovanou košilí nebo vestou z umělé kožešiny. Chlapci také kombinují pohodové džíny s kostkovanou košilí, mikinou a tričkem ve stylu amerických studentů. Kompletní look si žádá šálu.

Lindex tento podzim představuje také novou kolekci Wallride nabízející oblečení nejvyšší kvality, které se hodí do školy i na sjezdovky. Zásadní roli v kolekci hraje řada funkčních detailů, jakými jsou ochrana proti vniknutí sněhu, lepené švy, větrání v podpaží, odrazky nebo kapsy na permanentku a mp3 přehrávač. Oblečení je z nepromokavého, neprofouknutelného, zároveň však dýchajícího materiálu. Kolekce se skládá z bund, kalhot a příslušenství, jako jsou např. fleecové svetry, rukavice či ponožky ve velikostech 128-170.Vaše komentáře

Email (nebude zveřejněn)