Opel Corsa v prodeji u Emil Frey

7. 5. 2015

Moderní a komfortní funkce luxusního auta v kompaktním a stylovém balení? Přivítejte nejnovější generaci Opelu Corsa, dokonalého společníka pro město i dlouhé cesty. Je jen na vás, zda si ho vyberete ve všestranné pětidveřové variantě, nebo stylové třídveřové verzi. Obě sdílí dynamické tvary s výrazným předním nárazníkem a komplexně tvarovanými světly, napětí je cítit i z boků s designovým prolisem ve dveřích a zadních blatníků, které vystupují do boku a dodávají zádi punc stability. Svou novou Corsu můžete vyšperkovat třinácti odstíny laku, včetně metalických, pastelových či Mica odstínů, zvolit jednu ze stylových kombinací prvků exteriéru a interiéru s grafickými doplňky, vybrat si vzor čalounění sedaček. Možnosti volby tím ale nekončí.

Opel-Corsa (800x455)

Chytré doplňky pro každý den

Auta vyšších tříd mohou před Opelem Corsa smeknout. Koncentrace komfortních prvků výbavy je v závislosti na výbavě nadprůměrná. Samozřejmostí jsou parkovací kamera a senzory, při manévrování vás navíc může navigovat asistent, který zkontroluje velikost parkovacího místa a pak vás do něj svými instrukcemi navede. Při rozjezdu do kopce auto neucukne dozadu – automatika sama podrží brzdu pro co nejhladší start. Pro chladné dny jsou tu vyhřívané přední sedačky, čelní sklo a dokonce i volant. V případě nebezpečí vás auto samo upozorní na hrozící srážku a dokonalý výhled ve tmě zajišťuje přisvětlování do zatáček. Corsa umí rozpoznávat dopravní značky, sama přepíná dálková světla v závislosti na situaci a upozorní, pokud nemáte dostatečný odstup od auta před vámi.

Opel-Corsa (800x534)

Corsa dle vaší chuti

Kromě barev a výbavy můžete volit mezi benzínovými i naftovými motory s manuální či automatickou převodovkou. Diesely jsou schopné jezdit za 3,2 litru na sto kilometrů a ceny začínají na extrémně příznivých 233 tisících korunách. Navštivte autosalon Emil Frey (Praha 9 – Vysočany, Kolbenova 3) a nechte se okouzlit novou Corsou – vaším malým, velkým a stylovým společníkem pro každou situaci.

Sdílet článek:

Více na webu Opel

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018