Vědět víc o Škoda Fabia Tour

Bydlení, rodina

Samsung NV100HD.

Samsung NV100HD. Full HD kvalita – realita na dosah!

O Full HD zážitky se stará 14,7megapixelů, širokoúhlý 28 mm objektiv. Zachycené Full HD snímky nebo HD videa vám zobrazí obrovský dotykový displej 3,0“ s technologií Smart Touch 2.0. Samsung NV100HD podporuje technologii Anynet+, díky které bude fotoaparát perfektně spolupracovat s ostatními přístroji Samsung. To vše navíc v elegantním a špičkovém kovovém těle o rozměrech 94,9x59,5x19,9mm.

Celý článek

Krásná na jaře

Krásná na jaře

Tohle jaro má velké ambice stát se nejkrásnějším obdobím tohoto roku. Jarními barvami, květinovými vzory, lichotivými střihy a speciálními modely v dokonale padnoucích velikostech dodá nová kolekce každé ženě šarm, kterému nelze odolat – a nikdo už nebude ani trochu pochybovat, že jaro je nejkrásnější roční dobou.

 

Celý článek

TOMtom láká

TOMtom láká do 31. května

TomTom nabízí zákazníkům  zdarma  dvouleté předplatné služby Map Update Service k nově zakoupené navigaci TomTom GO 930 (Traffic) nebo GO 730 (Traffic). Díky této službě mají zákazníci záruku, že naleznou ve své navigaci vždy nejaktuálnější mapu a nepřekvapí je neustále se měnící silniční síť. Nabídky je možné využít ve všech českých maloobchodech počínaje dneškem až do 31. května 2009.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Jaro je tu, lyžujte v Rakousku

Jaro je tu, lyžujte v Rakousku

A nebudete jistě zklamány, když vám například v e středisku Planai - Hochwurzen po skončení lyžovačky vrátí za odevzdané  ski  pasy 5 euro a přidají proplacený parkovací lístek..., to je však jen  příjemná tečka za pohodovým lyžováním na skvěle upravených svazích, kde stále přibývají malé i velké novinky zpříjemňující sportování a život vůbec.

Celý článek

Autosedačka - záklAD BEZPEČNOSTI

Autosedačka - záklAD BEZPEČNOSTI

 

 

Víte, že je velkým omylem poměrně rozšířená  představa, že dítěti je v autě nejlépe v náručí matky? I při nízké rychlosti 50 km/h a při váze dítěte 10 kg by totiž  maminka musela být schopna udržet 300 kg. Naopak dítě rozmačkáte tíhou svého těla. Společnost Babypoint nabízí dětské autosedačky Champion, které sníží riziko úmrtí dítěte při dopravních nehodách až sedmkrát.Náraz při rychlosti 50km/h bez dětské sedačky odpovídá pádu z výšky 10m (tj. 3. poschodí budovy) a již náraz v rychlosti 15 km/h bez dětské sedačky může být pro dítě smrtelný.

Celý článek

Fair Trade u M+S

Fair Trade u M+S

Vysoce kvalitní Fairtrade bavlněné a vatové tampónky spolu s vatovými tyčinkami a kosmetikou Marks & Spencer jsou vhodnou volbou i pro alergiky. Vzhledem k tomu, že kosmetické přípravky obsahují přírodní přísady pocházející z rostlinných či minerálních zdrojů, lze je použít i na velmi citlivou pokožku. 

Nové tampónky z přirozeně vypěstované bavlny vynikají svou jedinečnou kvalitou a šetrností i k té nejcitlivější pleti. Zaručují nejen důkladné ošetření, ale i dobrý pocit z jejich nákupu, který pramení z Fair Trade obchodu.

 

Celý článek

Naše videa

Jak správně parkovat
Škoda Octavia Scout 4x4
Co dělat v případě nehody
Navštivte City Café Cosmopolit

Navštivte City Café Cosmopolit

V centru Prahy máme novou restauraci -  City Café Cosmopolit. Majitelé restaurace si dali za cíl být kosmopolitním podnikem, který si však uchovává osobité prvky a splní jakákoliv přání svých zákazníků.

Celý článek

Auto a jaro...

Příprava auta na hlavní sezónu

V době, kdy jaro už už přichází, nastává po zimě současně i období prvního velkého mytí, luxování a leštění auta. Jako žhavou kosmetickou novinku pro dvoustopé miláčky doporučujeme autoleštěnky s obsahem nanočástic a teflonem.

Celý článek

Trendy Samsung S1070 – design, který vyčnívá z davu.

Trendy Samsung S1070 – design, který vyčnívá z davu.

Elegantní a trendy digitální fotoaparát Samsung S1070 s rozlišením 10,2 megapixelů, s funkcemi detekce tváří a Multi Slide Show vám umožní neuvěřitelně jednoduše se podělit o Vaše zážitky. Díky mnoha automatickým funkcím budete navíc vždy připraveni na focení.

Celý článek

Home Credit s AAA Auto

Home Credit s AAA Auto

 Home Credit zahájil spolupráci s autocentrem AAA AUTO. Na osmnácti obchodních místech největšího prodejce ojetých vozů ve střední Evropě začal Home Credit poskytovat své služby: financování ojetých aut prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Díky rozšíření sítě prodejců tak získají zákazníci auto úvěr od Home Creditu už na více než 200 místech po celé republice.

 

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour