Škoda Fabia Tour

Bydlení, rodina

Fair Trade u M+S

Fair Trade u M+S

Vysoce kvalitní Fairtrade bavlněné a vatové tampónky spolu s vatovými tyčinkami a kosmetikou Marks & Spencer jsou vhodnou volbou i pro alergiky. Vzhledem k tomu, že kosmetické přípravky obsahují přírodní přísady pocházející z rostlinných či minerálních zdrojů, lze je použít i na velmi citlivou pokožku. 

Nové tampónky z přirozeně vypěstované bavlny vynikají svou jedinečnou kvalitou a šetrností i k té nejcitlivější pleti. Zaručují nejen důkladné ošetření, ale i dobrý pocit z jejich nákupu, který pramení z Fair Trade obchodu.

 

Celý článek

Navštivte City Café Cosmopolit

Navštivte City Café Cosmopolit

V centru Prahy máme novou restauraci -  City Café Cosmopolit. Majitelé restaurace si dali za cíl být kosmopolitním podnikem, který si však uchovává osobité prvky a splní jakákoliv přání svých zákazníků.

Celý článek

Auto a jaro...

Příprava auta na hlavní sezónu

V době, kdy jaro už už přichází, nastává po zimě současně i období prvního velkého mytí, luxování a leštění auta. Jako žhavou kosmetickou novinku pro dvoustopé miláčky doporučujeme autoleštěnky s obsahem nanočástic a teflonem.

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Trendy Samsung S1070 – design, který vyčnívá z davu.

Trendy Samsung S1070 – design, který vyčnívá z davu.

Elegantní a trendy digitální fotoaparát Samsung S1070 s rozlišením 10,2 megapixelů, s funkcemi detekce tváří a Multi Slide Show vám umožní neuvěřitelně jednoduše se podělit o Vaše zážitky. Díky mnoha automatickým funkcím budete navíc vždy připraveni na focení.

Celý článek

Home Credit s AAA Auto

Home Credit s AAA Auto

 Home Credit zahájil spolupráci s autocentrem AAA AUTO. Na osmnácti obchodních místech největšího prodejce ojetých vozů ve střední Evropě začal Home Credit poskytovat své služby: financování ojetých aut prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Díky rozšíření sítě prodejců tak získají zákazníci auto úvěr od Home Creditu už na více než 200 místech po celé republice.

 

Celý článek

hedvábné pyžamo

TCHibo - Dobré kafe má narozeniny

Už 60 let působí Tchibo po celém světě a své narozeniny hodlá oslavit zajímavou kolekcí, jejíž prodej bude zahájen v den 60. výročí - 30. března. Tak se kochejte a vybírejte s předstihem u nás již dnes...

Celý článek

Naše videa

Facelift Škoda YETI
Příprava auta na zimu
Co dělat v případě nehody
Tipy na jarní cesty s navigací

Tipy na jarní cesty s navigací

Je pro vás jaro signálem k tomu, abyste častěji nasedly do auta a vyrazily na výlety do přírody či na chalupu častěji naž v zimě? Pravděpodobně ano. Pokud používáte navigaci, je dobré zjistit její stav podobně jako kontrolujete celkový stav vozu.

Prostřednictvím bezplatného softwaru TomTom HOME snadno zjistíte, zda vaše navigace obsahuje aktuální data. Nejnovější informace vám pomohou netrávit na cestách více času, než je nezbytně nutné. Ušetřený čas pak můžete raději strávit s rodinou nebo kamarády.

Celý článek

Z lásky k zahradě - navštivte Tchibo

Z lásky k zahradě - navštivte Tchibo

Již 60 let Tchibo vybírá unikátní výrobky pro Váš příjemnější život. V tomto týdnu pro vás vykvétá něco obzvlášť krásného. Pro milovníky zahrady je totiž zahrada součástí životního stylu a místem kreativního vyžití. Dobrý zahradní design je pro slavné návrháře Terence a Sebastiana Conranovy vždy výrazem lásky k zahradě. A tu lze vyčíst z každého jejich návrhářského kousku.

Celý článek

Šárka Rooya radí: vyrobte si šperk

Šárka Rooya radí: vyrobte si šperk

Jeden z trendů letošního jara a léta je opět inspirovaný přírodními doteky, ale tentokrát v něm hraje velkou roli cementově šedá – materiálově i barevně jí mramorové kameny přesně odpovídají. Pravoúhlost může evokovat architektonické prvky, i ty jsou letos velmi vítané.

brož-mramor

 

Celý článek

Sladké děti bez cukru

Sladké děti bez cukru

Reklama na nezdravé potraviny zaměřená na děti je jednou z příčin celosvětové epidemie dětské obezity. Reklama na dětské snídaňové cereálie je nejkřiklavějším příkladem tohoto nešvaru.

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Další strana
Škoda Fabia Tour