Požadovaný text nenalezen. Soutěž - ZenaVAute.cz
Vědět víc o Škoda Fabia Tour

Soutěž

Soutěž s PEPSI

Soutěž s PEPSI

Pepsi právě uvádí na trh v Česku nově designovanou skleněnou lahev pro Pepsi, Pepsi Light a Pepsi MAX. Jde o první inovaci ve tvaru lahve Pepsi od roku 1996. Při této příležitosti spouštíme prázdninovou soutěž o brandové produkty Pepsi. Nová lahev je součástí celosvětové kampaně Pepsi „Live For Now“, jejíž motto vyjadřuje aktivní přístup k životu, který Pepsi razí.

Detail soutěžě

Bepečná jízda se Škoda Auto

Bezpečná jízda se Škoda Auto

Rezervujte si termín od 4. do 6. srpna a zapište si "Bezpečná jízda se Škoda Auto" do svých diářů! Magazín Žena v autě.cz totiž společně s automobilkou Škoda Auto právě odstartoval atraktivní soutěž o 2 denní pobyt v luxusním brněnském hotelu Maximus.

Rovných 20 vítězek naší soutěže se bude hýčkat službami wellness hotelu. Navíc je připraven atraktivní program v podobě zajímavých přednášek Centra dopravního výzkumu o bezpečnosti provozu a předcházení nehod. Podíváme se s modely Škoda Octavia RS také na známý Masarykův okruh.

Bude to prostě parádní "Bezpečná jízda se Škoda Auto"! Vstupte do naší soutěže a odpovězte na 4 jednoduché otázky.

Detail soutěžě

Soutěž s Mr. Brown

Ledové osvěžení s Mr. Brown

Mr. Brown je dobrodruh, který procestoval celý svět, aby nám přinesl tu nejlepší ledovou kávu. Ocení ji nejen milovníci dobré kávy, ale i ti, kteří hledají rychlé osvěžení během parného léta. Klasickou chuť kávy Mr. Brown si vychutnáte také v praktické PET lahvi, kterou ocení především řidiči. Ochutnejte i příchutě Mr. Brown Cappucino, Black Coffee, Vanilla nebo Caffé Latte. Jste už fanouškem této kávy, která se tak dobře pije při jízdě autem, na Facebooku? Soutěžte nyní na www.zenavaute.cz a vyhrajte bezva ceny od značky Mr. Brown.

Detail soutěžě

Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour