Škoda Fabia Tour

Testy aut - pohledem ženy

Jaguar XF - každý se za vámi ohlédne

Jaguar XF - každý se za vámi ohlédne

Co naplat, když je značka opravdu pojem, něco to znamená. Na jedné straně vysokou odpovědnost výrobce za udržení očekávaného standardu, na druhé straně respekt a uznání, na které se vždy snese o něco více lesku a třpytu při dosažení pěkného výsledku, než je tomu v jiných případech. Takový pěkný příběh je i příběh Jaguaru XF s obsahem 2,2 l, který jsme měly v redakci k dispozici v uplynulých dnech.

Celý článek

Test Ženy v autě: Peugeot 508 GT

Test Ženy v autě: Peugeot 508 GT

„Je to typický Francouz, má krásný design interiéru.“ „Peugeoty mám ráda, protože se maska chladiče usmívá.“ Co žena, to názor. Testovaný model 508 GT tyto benefity potvrzuje, nabízí však mnohem víc. Inovativní design, spoustu místa a přímo stádo koní pod kapotou…

Celý článek

Škoda Yeti - z Čech až na konec světa

Škoda Yeti - z Čech až na konec světa

Kolik toho ujedeme při obvyklém redakčním testu, během kterého získáváme poznatky o konkrétním autě? Většinou za týden skončíme pod hranicí  tisíce kilometrů. V případě Škoda YETI jsme se rozhodly jinak a vyrazily jsme na opravdu dlouhou cestu, během které na tachografu naskočilo víc než 3500 km. A to už je dávka na slušnou dovolenou, alespoň v našich krajích.

Škoda Yeti 4x4 se šestistupňovou manuální převodovkou a dieselovým motorem o obsahu 1968 ccm nás vyvezla na trase Praha - Brusel - Amiens- L´ Orient - Ile de Groix a zpátky se spotřebou 7, 1 l/km. A s jakým hodnocením?

Celý článek

UAMK pro ženy

Tip pro dnešní den

Test Ženy v autě: Mercedes-Benz C220

Test Ženy v autě: Mercedes-Benz C 220

Expresivní je model Mercedes-benz třídy C 220 se sportovními prvky AMG. Povedený model pro ženu v autě? Model jsme v redakci náležitě otestovaly. Verdikt: tento model třídy C ve sportovním paketu AMG přináší nejenom požitek z jízdy, ale i řadu chytrých asistentů a bezpečnostních prvků, které každá žena v autě ocení.

Celý článek

Veronika otestovala Opel Corsa

Veronika otestovala Opel Corsa

Vítězka soutěže o Báječný den s Corsou Veronika popsala Corsu jako čilé auto, se kterým se dobře jezdí i v městském provozu a ještě lépe se s ním parkuje. Za jejím volantem se rychle cítila jako doma. Veronika Corsou jezdila celý víkend, přečtěte si, co se jí na Corse líbilo a na co si musela zvykat.

 

Celý článek

Test Ženy v autě: Mercedes-Benz E200 Elegance

Test Ženy v autě: Mercedes-Benz E200 Elegance

E 200 je opravdová loď, ve které při sebedelší jízdě nejste ani trochu unavená, nabízí skutečně jízdní komfort. Díky modelu E200 NGT jsme přišly na chuť sedanům, kufr totiž dokáže pojmout 540 litrů, je skutečně obrovský. O specifičnosti modelu E 200 NGT napovídá samolepka za oknem pátých dveřích s písmeny CNG. Tohle auto dámy jezdí na stlačený zemní plyn.

Celý článek

Naše videa

Příprava auta na zimu
Facelift Škoda YETI
Co dělat v případě nehody
Ženy testují auta: Dacia Duster

Ženy testují auta: Dacia Duster

Dacia Duster je auto, které nám přichystalo celou řadu milých překvapení, o která se s vámi rády podělíme. Počínaje zdařilým vnějším vzhledem, příjemným svezením, konče bezkonkurenční cenou.

Celý článek

Ženy testují auta: Lexus CT 200h

Ženy testují auta: Lexus CT 200h

Už to bude téměř rok, co značka Lexus zahájila tichou revoluci s modelem CT200h. Hybridním vozem, který je schopný jet až do 40kilometrové rychlosti zcela ekologicky a tiše. Právě tento „eko“ benefit se zdá být hlavním argumentem, proč CT200h zvolit jako ideální dopravní prostředek do města. Jak si stojí CT200h celkově? Podívaly jsme se na tento městský model od prémiové značky Lexus z různých úhlů pohledu a naše hodnocení přinášíme právě zde.

Celý článek

Uměřený gentleman - Chevrolet Orlando

Uměřený gentleman - Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando má naše redakce k dispozici pro své hodnocení právě v důležité době. Je září a ve Frankfurtu opět právě vypukly celým světem bedlivě sledované automobilové orgie. Orlando však mělo svou premiéru v jiném automobilovém svatostánku, v Paříži - a bylo to před rokem.

Celý článek

Citroën DS 4 - Od bájné  deesy ke kupé pro bohaté penzisty?

Citroën DS 4 - Od bájné L´edeesy ke kupé pro bohaté penzisty?

Stejně jako jsou průměrní rodiče s mimořádně povedenými potomky, může se stát, že narazíte na dítě, které je jen stínem úspěšného prapředka. Tak to na světě chodí. A my jsme byly zvědavé, do jaké kategorie asi bude patřit Citroën DS4, vnuk pověstmi opředené „L´edesse“ neboli česky Bohyně, zkrátka Citroënu DS, proslaveného za časů našich maminek ve filmech o Fantomasovi.

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-171
Škoda Fabia Tour
Škoda Fabia Tour