Testy aut - pohledem ženy

S  Fordem Ka ve městě i za městem

S Fordem Ka ve městě i za městem

Ford Ka druhé generace, nejmenší člen rodiny Ford, který před nějakými 5 lety proslavila bondovka Quantum of solace, se vyrábí vlastně kousek od nás - v Polsku. Je jiný než jeho staršÍ sourozenec, a přece stejný. Je to Ford pro dvacátá léta jednadvacátého století.

Celý článek

Ženy testují auta: Renault Koleos

Ženy testují auta: Renault Koleos

Říká se, že ženy volí segment SUV především z důvodu bezpečnosti. Vysoký posed, přehled o dění na silnici a pořádné blatníky „esúvéček“ tento dojem posilují. Řidičky převážející každodenně své děti dokonce mluví o „jízdě jako v bavlnce“. Renault s SUV modelem Koleos tyto vlastnosti doplnil ještě o řadu nápaditých a uživatelsky přátelských funkcí a vybavení. Jak dopadl test Renaultu Koleos očima žen?

Celý článek

Twingo - generační proměna

Ženy testují auta: Twingo - generační proměna

Hodně vody uteklo od chvíle, kdy se u nás někdy v polovině 90. let vynořilo první autíčko s názvem Renault TWINGO - a působilo jako zjevení: čím? Vším.

Celý článek

Dopravní informace z D1

Tip pro dnešní den

Hyundai i40 - Pan Auto

Hyundai i40 - Pan Auto

Že je v češtině auto středního rodu, je patrně trochu zlomyslná jazyková hříčka, se kterou se mužská část profesionální i amatérské veřejnosti vypořádává nejčastěji  tím, že použije výrazy jako vůz, auťák, bourák, vagón, popřípadě kára. Na auta a autíčka se přitom pohlíží jaksi milostivě, z výšin vyhrazených bohům, kteří nakonec připustili, že se o tuto nejpopulárnější část techniky mohou koneckonců zajímat i ženy a děti.

Celý článek

Ženy testují auta: Volkswagen EOS

Ženy testují auta: Volkswagen EOS

Romantická představa o jízdě v kabrioletu s větrem ve vlasech je zvláště pro nás ženy přitažlivá. V našich zeměpisných šířkách v zásadě naráží na četnost slunných dní. Ten pocit však za to stojí. Právě proto jsme, jakmile už bylo jen trošku pěkně, vyrazily otestovat model Volkswagen Eos. Mimo jiné nás zajímalo, zda je tento kabriolet také dostatečně praktický.

Celý článek

Ženy testují auta: Infiniti EX30d

Ženy testují auta: Infiniti EX30d

Že se ženám líbí modely patřící do kategorie „esúveček“ a crossoverů je všeobecně známo. Model Infiniti EX30 je toho dokladem. Ač jeho design navozuje dojem robustnosti, ve srovnání například s jeho větším sourozencem Infiniti FX 30 působí více feminimně a jeho linie a rozměry jsou pro cestování a hlavně parkování ve městě mnohem příznivější. Což uvítáme především my ženy. Co dalšího nás při testování dieselové EX30 zaujalo?

Celý článek

Naše videa

Co dělat v případě nehody
Jak správně parkovat
Škoda Octavia Scout 4x4
škoda citigo 1,0 mpi

Ženy testují auta: Škoda Citigo Ambition

Jak udělat z nového auta předmět živé diskuze? Dejte se do předvídání jeho úspěchu na trhu.Děje se tak i v případě nejčerstvějšího a nejmenšího přírůstku - je dlouhá jen 3,56 metru a široká 1,65 metru -  v rodině Škoda s názvem CITIGO, který zamířil i do naší redakce. Co mu předpovídá dobrá sudička, která má zřejmě ty nejlepší zdroje přímo u pramene v mladoboleslavské automobilce?

Celý článek

Test vítězky Lucie: Range Rover Evoque

Test vítězky Lucie: Range Rover Evoque

Týdenní výhra s Range Rover Evoque je pro vítězku soutěže s Range Roverem Evogue a kosmetikou Mary Kay Luciu Mlezivovou již minulostí. Jak sama říká, jízdu v něm si užila na plný plyn.

Lucia nám po týdenním testování zaslala hodnocení modelu Range Rover Evogue ve verzi Coupé s automatickou převodovkou. My ho právě zde v plné verzi uveřejňujeme. "Zvenku me Range Rover Evoque učaroval především moderně – sportovním designem. Působil na mě jako „dámský“ tank na kolech a těšila jsem se na první jízdu. ...

Celý článek

Peugeot iOn - nakouknout do budoucnosti

Test: Peugeot iOn - nakouknout do budoucnosti

Prozatím jen nakouknutí, ale Jules Verne, vizionář elektřiny, by měl z výsledků práce svých krajanů v automobilce Peugeot1" title="Peugeot">Peugeot-1">Peugeot radost. Vždyť na kontě Peugeotu je už více než 10000 vozů výhradně na elektrický pohon! iOn tohle číslopravděpodobně ještě zvýší.

Celý článek

Suzuki SX4

Suzuki SX4

Suzuki">Suzuki SX4 už v naší redakci dobře známe, přistálo pod okny naší redakce už podruhé (nepočítáme-li redakční test Fiat/test-fiat-sedici">Fiatu Sedici, který je se Suzuki SX4 v mnohém vlastně totožný.)

V čem je toto autíčko po necelých třech letech jiné? Je lepší nebo horší než jsme si tenkrát myslely?

Celý článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

Archiv článků: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-171