3 kroky pro dokonalý makeup

31. 3. 2020

Líbí se vám dokonalý makeup a nevíte, jak ho docílit? Je to jednoduché. Chce to jen trochu cviku ve třech krocích a kvalitní pomocníky. Budete potřebovat podkladovou bázi, fixační pudr a rozjasňovač od NYX s vhodnými syntetickými štetci. Docílíte rozzářeného looku s pletí hladkou a lesklou jako sklo.

NYX-Professional-Makeup-Makeup-Tool-High-Glass-Illuminating-Powder-Brush-000-0800897197681-Range

KROK 1 Kouzlo s Primerem a štětcem
Vytvořte perfektní podklad pro zářivý vzhled po celý den s novou podkladovou bází High Glass Face Primer. Její hydratační složení je obohacené o perličky odrážející světlo pro sjednocení tónu pleti a její rozjasnění.
Náš tip: Ultra tenké štětiny různých délek snadno zapracují podkladovou bázi do pleti.

KROK 2 Fixace

Zachovejte si trendy “Glass Skin” efekt po celý den díky univerzálnímu složení pudru, který mužete nanést přímo na High Glass Face Primer nebo na jakýkoli makeup. Každý ze zářivých pudrů zafixuje vaše líčení a dodá pleti finiš hladký a lesklý jako sklo.
Náš tip: Štětec má dvě úrovně štětin zužujících se do špičky. Je ideální na jemné nanesení, zapracování a rozptýlení pudru High Glass Finishing Powder.

KROK 3 Rozjasnění

Vyzdvihněte rysy vaší tváře nádherným skleněným leskem díky kompaktnímu gelovému pudru s obsahem mikroperliček, které zachycují, odrážejí a lámou přirozené světlo pro dosažení vícerozměrného, zrcadlového lesku.
Náš tip: Husté, jemné štětiny zešikmené do kupolového tvaru kopírují tvar tváře. Zvýrazněte nejvyšší body vaší tváře s naším High Glass Illuminating Powder. Použijte špičku štětce pro precizní aplikaci.

Kolekce NYX je dostupná ve třech odstínech tak, aby vyhovovala právě vašemu tónu pleti. Přeměňte vaši pleť ve skleněný lesk díky lehoučkým texturám, které se dají snadno vrstvit. Super jemné, reflexní mikroperličky zachytávají světlo z každého úhlu. Pleť tak vypadá zdravá, hladká a zářivá kdekoliv.

#NYXCOSMETICS #NYXPROFESSIONALMAKEUP

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018