Anketa AUTO MÉHO SRDCE v plném proudu

6. 1. 2020

První ročník ankety o nejlepší auto roku očima žen AUTO MÉHO SRDCE pokročil opět pár dalších krůčků vstříc svému vyhlášení. Odborná porota zvolila do 2. kola model Range Rover Evoque, Lexus UX, ŠKODA Kamiq, Volvo S60 a MINI Cooper SE. Právě tyto vozy bude v následujících týdnech testovat na vlastní kůži. Veřejnost může až do dubna vybrat jednoho z 35 nominovaných modelů v rámci přidružené ankety DÁMSKÁ AUTOVOLENKA.

Jak už víte, o titulu AUTO MÉHO SRDCE 2020 rozhodne odborná porota složená z 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. V druhém kole nyní budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, které jsou pro ženy důležité. Každá z porotkyň bude mít 5 finalistů několik dní k dispozici a bude je tak moci náležitě otestovat. Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020 proběhne v rámci slavnostního večera veletrhu AUTOSHOW PRAHA 2020 u příležitosti zahájení 23. ročníku tohoto veletrhu na začátku dubna 2020.

Hlasujte v anketě DÁMSKÁ AUTOVOLENKA i Vy!

Je na čase zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Hlasujte o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu v přidružené anketě DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Stačí se seznámit s nominovanými modely, vybrat svého favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA běží do úterý 7. dubna 2020. Zvolte s námi nejlepší auto z ženského úhlu pohledu. Vstupte do ankety právě zde. Vyberte jeden z 35 nominovaných vozů.

AMS_banner300x250

Soutěžte právě teď s naší anketou AUTO MÉHO SRDCE

U příležitosti naší ankety jsme pro vás připravili atraktivní soutěže. V soutěži AUTO MÉHO SRDCE můžete vyhrát auto na celý týden s plnou nádrží zdarma – vybírat budete moci z TOP 5 finalistů, které odborná porota pošle do 2. kola. Pro další výherce máme připravené 3 luxusní talismany do auta2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné jízdy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny v Autodromu Most.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018