Anketa AUTO MÉHO SRDCE vrcholí

23. 3. 2020

Zvolí ženy RANGE ROVER EVOQUE, VOLVO S60, LEXUS UX, ŠKODA KAMIQ nebo MINI Cooper SE autem svého srdce? Odborná porota složená ze 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko, právě nyní hodnotí 5 finalistů ankety AUTO MÉHO SRDCE. Kdo získá vůbec poprvé skleněnou cenu AUTO MÉHO SRDCE navrženou českými designéry? Který model zvítězí v hodnocení veřejnosti nazvaném DÁMSKÁ AUTOVOLENKA? Jasno bude na začátku dubna.

Tereza Tobiášová - porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Tereza Tobiášová – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Cílem ankety AUTO MÉHO SRDCE je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. V 2. kole porotkyně, mezi kterými nechybí moderátorka Tereza Tobiášová, zpěvačka Bára Vaculíková nebo podnikatelka Eva Čejková Vašková, testují modely v TOP pětce.

Porotkyně je hodnotí podle 7 kritérií (praktičnost, design, jízdní vlastnosti, prostornost, bezpečnost, technologie a vstřícnost k dětem) na stupnici od 1 do 5. Vůz, který dostane od poroty nejvíce jedniček, bude vyhlášen v sobotu 4. dubna na stránkách www.automehosrdce.cz jako vítěz ankety.

 

 

Do TOP 5 vybraly porotkyně následující modely, mezi kterými se rozhodne 4. dubna o absolutním vítězi 1. ročníku ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020:

Veronika Krčilová - porotkyně AUTO MÉHO SRDCE

Veronika Krčilová – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Velké SUV: RANGE ROVER EVOQUE

Druhá generace luxusního SUV porotkyně zaujala natolik, že mu 9 z 13 členek poroty dalo v 1. kole svůj hlas. Nová generace disponuje vylepšenými technologiemi a jízdními vlastnostmi.

 

 

 

 

 

tereza_novák_moorys (3)

Tereza Novák Moreová – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Sportovní sedan: VOLVO S60

Sportovní sedan Volvo S60 poslaly porotkyně do 2. kola ankety AUTO MÉHO SRDCE s 5 hlasy. Model je v nabídce také jako plug-in hybrid.

 

 

 

 

 

Jana Paterová - porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Jana Paterová – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Hybridní crossover: LEXUS UX

Hybridní crossover Lexus UX 250h, jehož hlavní inženýrkou byla žena, získal v 1. kole dohromady 5 hlasů od odborné poroty. Lexus UX se díky samonabíjecímu hybridnímu pohonu pohybuje ve městě většinu času na elektřinu.

 

 

 

 

Sabina Kvášová - porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Sabina Kvášová – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Kompaktní SUV: ŠKODA KAMIQ

Kompaktní městské SUV je se 4 hlasy odborné poroty 4. finalistou ankety AUTO MÉHO SRDCE. Z aut, které se dostaly do 2. kola hlasování poroty, je s cenovkou začínající na 379 900 Kč v TOP 5 vůbec nejdostupnějším modelem.

 

 

 

 

 

sarka_klimova - porotkyně AUTO MÉHO SRDCE

Šárka Klímová – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

Elektromobil: MINI Cooper SE

Do druhého kola ankety AUTO MÉHO SRDCE se dostal také elektromobil. Nové MINI Cooper SE je prvním čistě elektricky poháněným prémiovým malým vozem. Svůj hlas mu daly V 1. kole 4 ze 13 porotkyň.

 

 

 

 

Všech pět finalistů bude také vystaveno na stánku Žena v autě.cz v rámci doprovodného programu na veletrhu AUTOSHOW PRAHA, který se v náhradním termínu bude konat v PVA EXPO Letňany 28. – 30. 8. 2020, a to ve spojení s akcí ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL.

POZOR: VEŘEJNOST MŮŽE HLASOVAT V AUTOVOLENCE

Na webu ankety AUTO MÉHO SRDCE neustále probíhá hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Nominováno je 35 autonovinek, mezi kterými může veřejnost vybírat favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA skončí v úterý 7. dubna 2020.

autoMehoSrdceCena

O HLAVNÍ CENĚ AUTO MÉHO SRDCE

Dvojice českých designérů Markéta Rádková a Tomáš Saran, absolventi průmyslového designu na ČVUT v Praze, vytvořili unikátní cenu pro absolutního vítěze ankety. Designérům se podařilo propojit emotivní pohled žen na auta s chladným a technickým světem automotive. Návrh ceny je přímo ovlivněn pohledem žen, které na auto hledí také jako na doplněk dotvářející jejich osobní styl. Skleněné tělo, které je základem návrhu, odkazuje na křehkost, jemnost, emoce a tvárnost a zároveň zdobnost. Kov jako chladný prvek reprezentující svět automobilů je ztělesněným kontrastem k emocím, které hrají roli při finálním výběru vozu. Prstenec představuje čestné místo, na němž bude vyryt vítěz 1. ročníku ankety.

EVA-cejkova (1)

Eva Čejková – porotkyně AUTO MÉHO SRDCE 2020

 

SOUTĚŽ AUTO MÉHO SRDCE PRO HLASUJÍCÍ

U příležitosti AUTO MÉHO SRDCE běží na stránkách našeho magazínu Žena v autě.cz exkluzivní soutěž o auto na celý týden s plnou nádrží zdarma. Vítězka si bude moci vybrat auto na týden z TOP 5 finalistů. Pro další výherkyně jsou připraveny 2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné jízdy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny na Autodromu Most.

 

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, které je partnerem české ankety.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018