Auto pro ženy: Citroën C3 Elle

7. 2. 2018

Citroën C3 Elle – přesně tak vypadá auto inspirované ženami. Jde o stylový a pohodlný vůz určený do města, který odpovídá image aktivních čtenářek módního časopisu Elle.

Post-production : Astuce Productions
Post-production : Astuce Productions

Navenek se Citroën C3 Elle prezentuje ve dvoubarevné verzi, kterou si vybírá 60 % kupujících C3. Střecha v odstínu Sable je exkluzivním prvkem této speciální edice. Již v základní verzi je vůz opatřen karoserií v odstínu Bílá Banquise a leskle černými vnějšími zpětnými zrcátky. Dále jsou k dispozici čtyři další odstíny karoserie: Černá Perla Nera, Sable, Šedá Platinum a Šedá Aluminium a druhá varianta střechy: Černá Onyx. Vzhledově upoutá na voze Citroën C3 Elle i specifický grafický prvek na střeše s barevnou lištou a hliníkový znak složený ze 4 písmen odkazující na slavný časopis, který je umístěný na obou předních dveřích.

CL 17.089.002

Další nové barevné prvky lze nalézt uvnitř vozu. Citroën C3 Elle je dodáván s šedým čalouněním s prošitím v odstínu „Cherry Pink“, a lemováním palubní desky ve stejném provedení. Citroën C3 Elle nabízí důmyslné velkorysé úložné prostory včetně odkládací schránky před sedadlem spolujezdce o objemu 6,25 litru a zavazadlového prostoru o objemu 300 litrů.

Post-production : Astuce Productions
Post-production : Astuce Productions

 

Speciální edice Citroën C3 Elle, který vychází z nejvyšší verze výbavy Feel, je standardně vybavena řadou užitečných technologií, které usnadňují řidiči život a přispívají k bezpečnější jízdě. V rámci příplatkové výbavy je k dispozici: dotykový sedmipalcový displej, Citroen Connect rádio + 6x repro, automatická klimatizace, el. vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka, parkovací asistent, panoramatická střecha a litá kola 17“.

Post-production : Astuce Productions
Post-production : Astuce Productions

 

C3 je zárukou pohodlí a radosti z řízení. Vůz odfiltrovává veškeré nerovnosti a hluk z okolí a posádka se v něm cítí jako v bavlnce. Speciální edice Citroën C3 Elle je v nabídce s výkonnými a úspornými motory. Zákazníce mají na výběr benzínový motor PureTech 82 MAN a nebo dieselový motor BlueHDi o výkonu 75 i 100 k s manuální převodovkou.

 

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018