Zdroj: archiv webu

Auto z pohledu muže a ženy

26. 5. 2016

Když jdou muž a žena kupovat auto, zaměřují se oba na naprosto odlišné věci. Ženu zajímá barva karoserie, muže obsah motoru, žena se zajímá o bezpečnost automobilu a o počet airbagů, muž se ptá po dostupnosti certifikovaných autoservisů pro konkrétní tip a značku vozu. Žena sleduje krásu interiéru vozu, muže zajímají technické záležitosti tipu umístění řadicí páky a možnost nastavení volantu. S trochou štěstí se žena a muž při koupi vozu dohodnou a odjedou domů v novém čtyřkolém miláčkovi.

V tuhle chvíli ale nastává další boj. Jak upravit vůz tak, aby vyhovoval potřebám obou řidičů? Žena potřebuje do auta pořídit příjemnou vůni, naskládat do všech drobných úložných prostor kapesníčky, balzám na rty, vlhčené ubrousky a sluneční brýle vhodné do auta, muž se stará spíše o to, kam umístí návod k automobilu pro případ, že by se v průběhu cestování vyskytla na automobilu závada, kterou je zapotřebí okamžitě odstranit. Ženu zajímá, jakou barvu autokoberců pořídit, aby se hodily jak k exteriéru, tak k interiéru vozidla, muž si hlídá, aby měl v zásobě vždy dostatečný počet všech žárovek, aby měl v autě po ruce vždy vhodné nářadí a aby s sebou vždy vozil alespoň jednu bezpečnostní reflexní vestu (dle ženy samozřejmě v barvě, která se bude hodit k automobilu!). Žena řeší, kde sehnat vhodné autopotahy na míru, protože ty univerzální jsou prostě příšerné, muže v koutku duše zajímá, zda-li by se auto nedalo jakkoliv vylepšit některým tuningovým doplňkem, který by obdivovali přátelé a kamarádi.

V pohledu ženy a muže na automobil by se dalo pokračovat ještě dlouho a pravděpodobně by každý čtenář mohl doplnit další a další pravdivé řádky. Společnou věcí pro všechny ženy a muže vlastnící společně automobil je ale možnost nakoupit všechny potřebné doplňky na jednom místě. Na stránkách www.vopi.cz/autopotahy/se dají sehnat nejen autopotahy, autokoberce a autokosmetika, ale také některé tuningové doplňky, které pohladí po duši každého muže milujícího své auto.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018