PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Autorozhovor#1 Kateřina Nekolná ve VW Amarok

12. 3. 2018

Kola, lyže, běžky, snowboardy, dva kluci a manžel – to vše musí pojmout její auto. Sportovní moderátorka České televize Kateřina Nekolná je skvělá řidička, která nemá problém s řízením jakéhokoli auta. Opravdu žádného? A co takový Volkswagen Amarok? Obrovská čtyřkolka s naftovým motorem 3,0 TDI, osmistupňovou automatickou převodovkou a výkonem 204 koní. Právě s tímto modelem jsem si pro ní přijela.

Video autorozhovor s Kateřinou Nekolnou zde.

Jaké jsou Tvé nároky na auto?

„Do auta by se mi by měly vejít hlavně děti, protože mám dvě a jelikož jsme sportovní rodina, tak je pro mne důležitý prostor, hlavně velký kufr. Auto jako takové by mělo být hlavně bezpečné a rychlé. Přiznávám, že ráda jezdím rychle, ale bezpečně. Děti vozím jedině v autosedačkách,“ říká Kateřina.

Obligátní otázka, jaké by mělo mít ideální auto barvu?

„Mám ráda tyrkysovou, ale nedokážu si ji na autě představit. Rozhodně bych nechtěla žlutou, připadala bych si jako kytička na kterou sedá každý hmyz a brčálově zelená. Tu také nemusím.. Libí se mi bílá a černá auta,“ prozrazuje na sebe.

Jaká výbava auta je pro Tebe důležitá?

„Hlavně navigace! Já se totiž ztrácím všude!! Rozhodně navigace nesmí v autě chybět!!! Dále vyhřívané sedačky a parkovací asistent,“ doplňuje Kateřina.

Kvůli bezpečí, prostoru a síle v terénu upřednostňuje Kateřina velká auta. Z testovaného offroadu Volkswagen Amarok byla nadšená. Amarok je podle ní auto, které je jak pro ženy, tak pro muže. I parkování zvládla Kateřina na jedničku. Správný doklad toho, že se ženy nemusejí v tomto autě ničeho bát, ba naopak.

Kateřině děkujeme za rozhovor a přejeme jí mnoho šťastných kilometrů.

Naďa Šmídová

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018