Autosedačka bez kompromisů

22. 12. 2014

Děti rostou jako z vody. Lámeme si hlavu nad tím, jakou další autosedačku pořídit, která bude nejvhodnější a nejvíce bezpečná. S novou sedačkou od Britax Römer budeme mít o jednu starost míň.

Česká rodinná společnost Baby Direkt, specializující se na prodej kompletního sortimentu pro děti, nabízí novinku od společnosti BRITAX RÖMER. Autosedačka Römer ADVANSAFIX vyniká vysokou kvalitou a dobře poslouží od batolícího věku až do začátku dospívání, protože je určena dětem od 9 až do 36 kg. Tento model úspěšně prošel testem převrácení vozidla pro rok 2014, který musí nově splňovat všechny autosedačky na základě posledních novel, které provedla Evropská hospodářská komise OSN. Autosedačky se testují v modelových situacích, kdy dojde k převrácení, bočnímu nárazu či nárazu s otočením vozidla. Právě 5ti bodové pásy v těchto situacích udržují dítě bezpečně usazené v ochranné autosedačce a zabrání tak jeho vypadnutí. Römer ADVANSAFIX je unikátní v tom, že umožňuje tyto pásy používat až do 25 kg váhy dítěte. Dalším bezpečnostním systémem je Top-Tether. Jde o horní upevňovací popruh s jedinečným vzorem švů absorbující síly, které působí při nehodě. V kombinaci se systémem ISOFIX a bezpečnostním pásem omezuje rotační pohyb sedačky. Sedačka je dále vybavena režimem ISOFIT +.

se2

Hluboké a měkce polstrované bočnice zajišťují v rámci celé sedačky  pohodlnou a optimální ochranu proti bočnímu nárazu. Stejně tak výkonné ramenní opěrky omezují pohyb dítěte dopředu a také energii, která vznikne v případě nehody. Výškově nastavitelná hlavová opěrka a pás se snadným nastavením jednou rukou umožňují přizpůsobit se dětem a stále tak zajišťují správnou pozici umístění pásu přes ramena i pánev malých cestovatelů. Komfortní jízdu zaručuje měkce polstrovaný potah i břišní polštářek pro větší pohodlí. Römer ADVANSAFIX je správnou volbou pro ty, co chtějí svým dětem dopřát pohodlnou a především bezpečnou jízdu za všech okolností po dlouhý čas jejich růstu.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018