Zdroj: archiv webu

Autoshow Praha 2020 právě začíná

28. 8. 2020

Právě dnes začíná největší český autoveletrh AUTOSHOW PRAHA, který je tentokráte propojen s největší tuningovou výstavou ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Až do neděle se mohou fanoušci motorismu podívat v PVA EXPO PRAHA Letňany na žhavé novinky jako je například model ŠKODA OCTAVIA COMBI RS iV, MAZDA MX-30 nebo LAND ROVER DEFENDER. Součástí bohatého programu jsou také worshopy a soutěže na našem stánku Žena v autě.cz, kde exkluzivně představujeme všech 5 finalistů ankety AUTO MÉHO SRDCE.

Co rozhodně na AUTOSHOW neminout

Foto: archiv webu

OCTAVIA COMBI RS iV
ŠKODA nezapomněla na fanoušky rychlé jízdy, a proto letos posílá na silnice její ostrou verzi RS. Tu pohánějí hned tři motory. Benzinový 2.0 TSI a plug-in hybridní systém dosáhnou na výkon 245 koní, zatímco naftový dvoulitr pošle na kola sílu rovných 200 koní. Auto zdobí sportovní nárazníky, sedadla i volant. Na stánku dealera AUTO Palace je exkluzivně k vidění model COMBI.

 

 

Land Rover Defender_foto 2
Foto: archiv webu

LAND ROVER DEFENDER

Vymyslet moderního nástupce legendy Land Rover Defender, který se už vyrábí 70 let, nebylo snadné. Ale povedlo se. Letošní novinka dělá čest svému jménu. Auto dospělo, přináší pohodlí moderních SUV a luxusní a bohatou výbavu. V nejsilnějším provedení pokoří stovku za 6 sekund, ale díky světlé výšce téměř 30 cm si hravě poradí s těžkým terénem, přebrodí řeku hlubokou 90 cm. Zajímavostí je, že tato modernizovaná legenda vzniká ve zcela nové, hypermoderní, továrně u našich slovenských sousedů.

 

Foto: archiv webu

MAZDA MX-30
Doba elektromobility je tady a Mazda nemůže být pozadu. Její první auto do zásuvky se jmenuje MX-30. Disponuje zajímavým designem s protisměrně otevíranými zadními polodveřmi. Motor pod kapotou má výkon 106 kW a baterie nabídne kapacitu 35,5 kWh. To znamená dojezd na jedno nabití až 210 km. Je tedy patrné, že toto auto je určené hlavně do města a jeho okolí.

 

Zastavte se v hale 4C u nás na stánku

e-SALON
Foto: Sabina Kvášová

Magazín Žena v autě.cz je i letos partnerem doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi. Exkluzivně je vystaveno všech pět finalistů dámské ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020: LEXUS UX, MINI Cooper SE, RANGE ROVER EVOQUE, ŠKODA KAMIQ a VOLVO S60.

Na stánku probíhají soutěže a workshopy na téma správného uchycení dětské autosedačky nebo bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky (ve spolupráci s SpokojenýPes.cz). Nechybí ani koutek krásy v podobě nejnovějších trendů a líčení zdarma od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. V sobotu budeme návštěvnicím exkluzivně nabízet měření a analýzu složení těla Form Factory zdarma.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018