PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Babské rady na zimu

30. 1. 2018

Být ženou je skvělé a ženy v autě mají vše o poznání snazší. Nevěříte? V kabelce či v kuchyni míváme „rekvizity“, které se hodí pro zimní provoz par exellence! K čemu je dobrý takový jelení lůj, věrnostní karta nebo rýže, když přijdou na řadu mrazy? Prozradíme v následujícím článku.

Věrnostní karty nejsou jen na placení

Pokud jste na tom jako já a škrabku na led obvykle někde zapomenete, pak se budete muset spokojit s alternativním řešením… Pryč jsou doby obalů na CD, postačí jedna z moře věrnostních karet! .-) Já už třetí sezónu využívám tu od Starbucks a mohu vám říci, že karta nejen funguje v obchodě, ale také dobře odškrabává námrazu z oken auta. .-)))

2

Jelení lůj na dveře

Aby ve vysokých mrazech dveře nezamrzly a šly dobře otevřít, zkuste náš trik. Naneste na část gumového těsnění lůj. Třeba ten, který už prošel expirací. Alespoň ho zužitkujete. .-)

1

Lak nejen na nehty

Oděrky na laku vašeho dvoustopého miláčka? Kupte si v drogerii lak na nehty ve stejném odstínu, jako má vaše auto a nikdo nic nepozná. .-)

Fén, tajemství snadného odlepení známky

Takový fén pravděpodobně v kabelce nevozíte. Ale když se leden nachýlí ke svému závěru a je nutné koupit roční dálniční známku za 1500 Kč, přijde vysoušeč na vlasy vhod. Nemůžete odstranit starou dálniční známku? Nastavte proud vzduchu (mírný stupeň) na známku. Nálepka se postupně začne odlupovat. Lepidlo případně odstraňte odlakovačem na nehty.

3

Rýže v autě? V zimě rozhodně ano.

Okna se díky vlhkosti z koberečků orosí natotata. Abyste nemusela větrat, když je venku pod nulou, doporučujeme mít během zimy v interiéru auta prodyšný pytlíček s rýží nebo silica gelem.

Petka se solí proti námraze

Pokud jste odpůrkyní škrábání, zkuste na zamrzlou plochu nalít směs vlažné vody s lžící soli. Ideálně směs nalijte to prázdné plastové lahve a na víčku udělejte dírku, či nechte uzávěr trošku otevřený. Po nalití, se po chvilce začne námraza odlupovat. Místo soli jde použít také ocet.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018