Báječný den s Lancií Delta, Bomtonem a Marellou

17. 10. 2008

Svůj Báječný den s Lancií Delta, Bomtonem a Marellou zahájila paní Hana Málková, vítězka soutěže o víkend s Lancií Delta, před sídlem společnosti FIAT ČR. Tady jsem ji dnes v 10. 00 přivítala a po blahopřání k vítězství nastupujeme cestu: do Centra krásy Bomton, pak do butiku zn. Marella a nakonec si paní Málková stavnostně převezme vůz Delta z rukou tiskové mluvčí společnosti FIAT ČR Janky Konečné…, protože nám to vše bude chvilku trvat, máme čas na krátký rozhovor:

Jak jste se o soutěži dozvěděla?

Hana Málková: O magazínu „Žena v autě“ jsem ještě před měsícem nevěděla, díky reklamě na Seznamu, kde mě upoutala soutěž o „Báječný den“, jsem zabrousila na tyto stránky. K soutěži mě ve finále přiměl můj syn Jakub, nevěřila jsem, že by bylo možné něco vyhrát…Dokonce jsem dosud o výhře neřekla ani svým kamarádkám.:-) Budou jistě překvapené.

Co Vás na Lancii upoutalo nejdříve, když jste ji uviděla?

H.M.:Design Lancie Delty je skutečně krásný, tvar světel a tvar karoserie z Delty dělá opravdu nezaměnitelné auto, kterého si každý všimne. Těším se až se v něm v klidu projedu.

Kam s Deltou vyrazíte?

H.M.:Nejprve domů, do Kolína.:-) Večer míním překvapit jak svého manžela tak celou společnost, kam jsme pozváni na večírek. Vzhledem k tomu, že jsem se výhrou ještě opravdu nepochlubila, bude jistě zajímavé sledovat tváře mých blízkých, jak vystupuji z krásného vozu, perfektně upravená a s novou garderobou.

Děkuji za rozhovor: Sabina Kvášová

Sdílet článek:

Více na webu Lancia

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018