C3 Pluriel – děťátko pařížského veletrhu

17. 9. 2008

Pařížský veletrh Mondial de l´automobile 2008 bude mít také jedno podařené dítě pocházející z rodiny Citroënu. Jeho otcem (nebo matkou zároveň) není nikdo jiný než kultovní vozítko 2CV Charleston! Co na tom, že stáří rodičovského vozu je už opravdu úctyhodné – rovná šedesátka?! Rodičovský elán i šik styl se přenáší v liniích i designu na potomka. Na francouzském trhu ( a v několika dalších evropských zemích) se nový C2– Pluriel objeví koncem roku 2008 a v roce 2009. A čím novým upoutá?  Jsem si jistá, že zaujme už především dvoubarevností kapoty. Černá se mísí s odstínem burlat, je použitá od oblouku střechy až dopředu k blatníku a nárazníkům.

Dynamiku vzhledu podtrhuje světlá páska táhnoucí se podél spojení obou barev. Pro ještě větší oživení je tato verze vybavena lesklými černými klikami dveří a lištou kolem poznávací značky. Vůz C3 Pluriel Charleston je sériově vybaven i hliníkovými patnáctipalcovými koly s červenými cvoky, které mu dodávají ještě více elegance.

c3Uvnitř vozu C3 Pluriel Charleston vás zaujme rafinovaná směs kůže na sedadlech, volantu a dveřních lištách a chromu na krytech větráků a na převodové páce, jež se v jednotlivých zemích liší. Stylizovaný exteriér modelu Charleston se snoubí s elegancí interiéru a výsledkem je nadstandardní verze vozu C3 Pluriel.

Ála

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018