PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Caravaning Brno 2018

8. 11. 2018

Ve čtvrtek startuje oblíbený veletrh Caravaning Brno. Zavítejte za námi na brněnské výstaviště! Na návštěvníky opět čekají dva zcela zaplněné pavilony, ve kterých se představují přední prodejci obytných aut a karavanů. Neváhejte se zúčastnit našeho exkluzivního doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi na našem stánku Žena v autě. Připravili jsme pro vás atraktivní program zaměřený na ženskou krásu, bezpečnost a populární modely aut.

Caravaning 2018

Na prémiové značky do pavilonu F

Ty nejluxusnější expozice plné moderních obytných aut a karavanů jsou připraveny v pavilonu F, kde najdete to nejlepší od firem Blue Rent, Campingworld Neugebauer, Caravan Metropol, J.M. Trade, Mercedes-Benz Vans Česká republika či TOPTRADE. Těšit se tak můžete na značky Bürstner, Niesmann + Bischoff, Hymer, Carthago, Concorde, Frankia, Pilote, Le Voyageur PhoeniX.

Za Ženou v autě.cz a prodejci obytných aut a karavanů v pavilonu P

Plně obsazen je i pavilon P. Na jednom místě tak máte možnost vidět aktuální nabídku na trhu od firem Adria Karavany Morava, Adria Karavany Sedlčany, Blue Rent, Car-Star, Caravan Centre Moravia, Caravan Centrum Pardubice, FIBICH CampingCars, FINASO, HvCARAVANS, HYKRO, KaravanTravel.cz, KOBRAS, Kov Velim, Rinen či Turčan-AutoCARADO, LMC, Pössl, Westfalia, BENIMAR, Dethleffs, Giotti Line, Itineo, Rapido, Fendt, Sunlight, Ahorn, CI, Eura Mobil, RIMOR, Globecar, Frankia, Tanja Vans nebo Mobilvetta

Caravaning

Právě v pavilonu P je na našem stánku připraven atraktivní program na téma bezpečnost při cestování. Osvěžte si s odborníky BESIP pravidla bezpečné jízdy, vyzkoušejte si simulátory otočení vozu a nárazu v 50 km/h rychlosti. Pestrý program doplňuje workshop poutání dětských autosedaček ve vystavených modelech Peugeot 2008 a Kia Ceed. Oba tyto modely si u nás můžete naživo prohlédnout a osahat. Na stánku se také seznámíte s nejnovějšími trendy v líčení a budete se moci nechat zdarma nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Caravaning

Až do neděle budeme navíc soutěžit o atraktivní ceny. Každá návštěvnice totiž obdrží soutěžní kartu Žena v autě.cz. Na stánku budou připraveny nápovědy k jednotlivým otázkám týkající se bezpečnosti, vystavených aut, kosmetiky a bezpečného cestování s dětmi. Ve hře je mimo jiné auto na víkend s plnou nádrží zdarma.

Caravaning

Bazar karavanů, Caravan Park i testovací jízdy

Veletrh nezapomíná ani na starší modely obytných aut a karavanů. Ty, které již mají něco málo za sebou, najdete v bazaru karavanů – navíc za velice příznivé ceny. Vítání jsou i návštěvníci, kteří chtějí přijet vlastním obytňákem nebo karavanem. Právě pro ně je připraven Caravan Park, díky kterému si zakempujete přímo v areálu výstaviště. Návštěvníkům doporučujeme vyzkoušet i testovací jízdy, které ocení jak zkušení řidiči, tak nováčci.

Technické poradenství a cestovatelské přednášky

Na veletrhu se dozvíte i mnoho zajímavých informací díky přednáškám a praktickým ukázkám. Připravena jsou technická témata, která se zaměřují například na výběr a montáž vhodných doplňků do obytných aut či energetickou soběstačnost obytných aut. Dále se seznámíte s rozdíly mezi jednotlivými druhy obytných aut, možnostmi financování i s dopravními předpisy pro karavanisty v České republice i v zahraničí. Využít lze také individuální poradenství. Chybět nebudou ani cestovatelské přednášky, letos vám své zkušenosti a zážitky předá fotograf a cestovatel Jakub Moravec. O víkendu se s ním podíváte do Skotska a zavede vás také až za zimní polární kruh. Své cesty často absolvuje právě s obytným autem, takže se dozvíte jistě mnoho užitečných rad a tipů.

Pro teenegery je tady festival Life!

Návštěvníci Caravaning Brno se mohou od pátku podívat také na festival Life!, který obsadí téměř všechny ostatní haly. V pavilonu V a ve Family Hall (pavilon G2) si vyzkoušíte desítky sportovních aktivit, Game Hall (hala B) je věnována počítačovým hrám a konzolím a sobotní vrchol celého festivalu v podobě překonání tanečního rekordu s Ondřejem Sokolem, Andreou Verešovou a Romanem Šebrlem se uskuteční na pódiu v pavilonu A1.

Tak na viděnou v Brně!

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018