PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Caravaning Brno se blíží

9. 10. 2017

Na největším veletrhu karavanů a obytných vozů ve střední a východní Evropě představí novinky více než 50 významných značek. „Lidé se mohou těšit na nejluxusnější modely i úsporné varianty. Jistě si tak vyberou svého favorita,“ informovala manažerka projektu Simona Křečková. Veletrh Caravaning Brno zaplní od 9. do 12. listopadu karavany a obytné vozy tradičně devět tisíc metrů čtverečních v pavilonu P a nově také čtyři tisíce metrů čtverečních v sousedním pavilonu F.

Přijďte za námi na veletrh Caravaning a připravte se teoreticky na řízení auta v době zimních plískanic. Naše redakce bude mít právě v pavilonu P svou expozici společně s BESIP. Kromě BESIP týmu vám budou k dispozici také kosmetické poradkyně Mary Kay a naše hostesky. Máme pro vás na stánku připravenou také atraktivní soutěž s automobilkou Nissan.

Na Caravaning zavítají značky: Caravan Metropol, Finaso, Adria Karavany Sedlčany, PV Caravan, Caravan Centrum Pardubice, Campingworld Neugebauer, Procamping, Hyundai Centrum Praha, Blue Rent, Rinen, Top Trade, J.M.Trade, HV Caravans a další. Nově svoji nabídku automobilů také představí firma Karavan Travel, Fibich Camping Cars nebo Mercedes-Benz Česká republika. Stranou pozornosti nezůstane ani příslušenství a potřeby pro kempování. Kromě tradičního vystavovatele a partnera akce – Asociace kempů – představí své služby a možnosti ubytování také několik zařízení z Rakouska nebo Itálie.

IMG_5961

Nablýskané karavany a obytné vozy doplní i letos atraktivní doprovodný program. Nejen začátečníkům poradí odborníci na slovo vzatí. O zážitky z cest po celém světě se pak podělí zkušení karavanisté. Důležitým tématem letošního veletrhu je i bezpečnost. BESIP tým na stánku Žena v autě.cz pro návštěvníky připravil například simulátor nárazu i otočný simulátor.

Na své si přijdou také fanoušci závodních strojů. Ve spolupráci s firmou Agrotec se totiž připravuje AGROTEC LIFE RALLY SHOW. V programu nebude chybět jízda zručnosti s civilní technikou, závody veteránů a samozřejmě ani hlavní závod včetně autogramiád jezdců, prohlídek závodních vozů a soutěží pro fanoušky.

Skalní příznivce karavanů čeká i letos přímo v areálu výstaviště minikemp, kde mohou odstavit svůj obytný vůz, se kterým se na veletrh vydají. A zatímco si budou lidé vybírat nový model karavanu, můžou na akci prodat ten starý. Více informací najdou zájemci na www.caravaning-brno.cz

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018