Čertovsky podařený C 3 Picasso

27. 7. 2008

Vůz C3 Picasso vybavený motorem HDi  a opatřený logem Airdream® brázdí svět spolu s dalšími auty, které stavějí na odiv svou šetrnost k životnímu prostředí. V autíčku se spojují protiklady jako oblé a pravoúhlé linie, modernost a půvab retro stylu, objem a plynulost linií.  Jeho čistý a funkční tvar je vyjádřením základního přání vozu C3 Picasso, kterou je využití jeho funkcí ve prospěch pohody uživatelů a to ve všech životních situacích.  

Je snad dílem čarodějů, když o sobě tvrdí, že jeho nevídané uspořádání proporcí přináší všem cestujícím spoustu prostoru  a spojuje  kompaktnost a velkorysost objemu. (Je dlouhý 408 cm, široký 173 cm a vysoký 162 cm, výsledkem je obdivuhodně kompaktní příď a vertikálně řešená záď.)  A je prý stvořený pro zjednodušení života tím, že nabízí snadnou a intuitivní modularitu, umožňující v rekordním čase optimalizovat prostor vozu. Zadní sedadla jsou dělená a jednotlivě je lze posunout o 150 mm, takže se na ně mohou pohodlně usadit osoby všech typů postav.  

Místo řidiče nabízí mimořádný periferní výhled, který je umožněn trojdílným čelním sklem s úzkými sloupky, díky čemuž má řidič přehled o celé silnici právě tak jako díky bočním oknům, takže je plný světla. S panoramatickou střechou může celková prosklená plocha dosáhnout 4,52 m2, kdo nevěří, ať si to změří.

My samy v redakci se již těšíme, až budeme se svými externistkami  ten podařený kousek  hodnotit.

Carin

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018