Citroen C5, auto jako žena!

8. 6. 2008

Být jiná. Odlišit se. Být jiná, odlišná a nezapomenutelně krásná. Není právě tohle otázka, kterou se snad každá z nás snažila aspoň jedinkrát vyřešit? Auta jsou na tom naprosto stejně.I ona mají problém, jak upoutat pozornost a být okouzlující, ne všem se to ale stejně daří. Snad tradičně ženy i auta pocházející z Francie mají jednu vzácnou výhodu. Od nepaměti se o nich šíří pověst o jejich magické přitažlivosti a eleganci, na kterou jejich konkurence z jiných zemí zkrátka nemá.

Citroën C5 nebo prodloužený Tourer! Citroën C5 jakoby toto „okřídlené“ tvrzení potvrzovaly.

Jaké je C5 auto?

Odpověď: především… Citroën. Věrný tradici inovace, která je pro značku s lomenými šípy typická, v oblasti designu i moderních technologií, pyšní výrazným charakterem i osobností stejně jako čistými a plynulými liniemi. Při pohledu zepředu dokládají nesporný charakter limuzíny nejen široká maska chladiče, ale i prodloužené světlomety. Půvabná křivka karoserie sestupující k elegantní zádi jen dokládá celkový dojem velkoryse řešeného prostoru. Citroën C5 je na silnici jako doma, neochvějně polyká kilometry, jeho terénem je celý svět a jízda je jeho vášní.

citroen c5, auto jako ženaNový model Citroën C5 je vozem, který si lze podle přání uzpůsobit vlastním představám. Jako první vůz v segmentu vyšší střední třídy přináší nabídku dvou verzí odpružení. Samozřejmostí jsou komfort a pohoda na palubě vozu, jehož společným jmenovatelem je luxus. Sedadla se vyznačují vynikající ergonomií, obložení a dekorační prvky interiéru lze měnit podle jednotlivých verzí, k dispozici je pestrá nabídka doplňků a výbavy.

Nový model Citroën C5, vůz se skutečně výraznou osobností, se dokáže dokonale přizpůsobit osobnosti svého uživatele, pokud jde o styl jízdy nebo komfort na palubě.

Elegance, dynamičnost, luxus a kvalita mají jediný cíl – udělat z nového Citroënu C5 jak v Sedanu, tak ve verzi Tourer trvale jedničku v segmentu Sedanů i kombi vyšší střední třídy. Obě verze, které jsou uváděny na trh v druhém čtvrtletí 2008, dokonale symbolizují inovaci a kreativitu značky! Rozšíří její nabídkovou řadu, která bude ucelenější a modernější než kdykoliv předtím.

citroen c5Jako první na vás zapůsobí styl ztvárnění exteriéru nového Citroënu C5 se svými čistými a plynulými liniemi. Elegantní a ušlechtilé provedení se snoubí s osobitou vznešeností. V provedení verze Sedan svědčí o tom, že nový Citroën C5 náleží do světa luxusních vozů.

Ve verzi Tourer se vyznačuje právě tak elegantním a dynamickým stylem jako Sedan. Je však velkorysejší ve vnitřním prostoru na zádi, v dynamičnosti a praktičnosti. Boční linie vozu jsou plynulé a dokonale vyvážené.

Palubní deska na první pohled prozrazuje inspiraci světem letectví a umocňuje dojem dynamičnosti a vitality vyjadřovaných již exteriérem nového Citroënu C5.

Carin

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018