Citroen Roadshow 2022

Citroën odstartoval po Česku

13. 9. 2022

Už po sedmé odstartovala akce Citroën Roadshow. Letos s podtitulem Electric Experience, která jede na vlně elektromobility. Roadshow se bude konat u obchodních center na celkem 15 místech po celé České republice do 2. října.

Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost otestovat si čerstvou novinku, vlajkovou loď Citroën C5 X v hybridní i benzinové verzi, letos modernizovaný SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid nebo elektrickou verzi oblíbeného Berlinga.

Kromě těchto novinek bude k dispozici oblíbený městský vůz Citroën C3 a kompaktní SUV C3 Aircross. Z elektromobilů se představí také designový hatchback ë-C4 a velkoprostorový ë-SpaceTourer.

IMG_9973
Citroen e:C4: foto Žena v autě.cz

Návštěvníky čeká bohatý doprovodný program, který se i letos ponese v charitativním duchu. Citroën je hrdým partnerem profesionálního cyklistického týmuAG2R.

Proto umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 10 Kč maminkám s děti se speciálními potřebami. Každý jezdec obdrží malý dárek, nejlepší účastník získá balíček reklamních předmětů AG2R CITROËN TEAMU.

Součástí programu bude i edukační elektrokoutek, kde mohou návštěvníci vidět naživo elektromotor, který používá značka Citroën ve svých vozech, elektro autodráha a další zábavné aktivity. Soutěžit se bude také o zápůjčku nového vozu C5 X na jeden měsíc s plnou nádrží.

Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy. Rezervovat si můžete termín návštěvy i online: www.citroenexperience.cz

Sdílet článek:

Více na webu Citroen

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018