Zdroj: archiv webu

Do jaké destinace se vydat na podzim 2017?

3. 10. 2017

Myslíte si, že dokonalá dovolená je spojena jenom s obdobím letních prázdnin? Že není možné zaparkovat vůz u letiště a za teplem vyrazit na podzim? Omyl. Podívejte se s námi, jaké destinace jsou na podzim 2017 osvědčenou volbou.

Egypt

Nádherná země, která je spojena s celou řadou památek, dokonale čistým mořem a kvalitními hotely. Stejně tak je spojena také s příjemnými teplotami, které si v Egyptě budete moci užít i v době podzimu. A to bez problémů během celého září i října. Navíc země nadchne i tím, že ceny dovolených jsou poměrně levné, což je také jedno z velkých pozitiv.

1.-Egypt
Foto: archiv webu

Řecko

Další osvědčená země, kterou si zamilují nejenom milovníci antiky. Koupat se zde můžete bez problémů i do konce října. Doporučujeme však destinace, které se nacházejí spíše na jihu. Nechat auto na parkovišti u letiště a odlet na dovolenou právě během podzimu je také volbou, kterou nic nezkazíte. A co kromě teplot a památek zaujme? Třeba i místní kuchyně, kterou zaručeně musíte ochutnat.

2.-Egypt
Foto: archiv webu

Španělsko

Další ze zemí, která je naším podzimním tipem na dovolenou. Nemáme ale na mysli přímo pevninu, ale známé Baleárské ostrovy, jako je Mallorca, nebo třeba Ibiza. Vzhledem ke své poloze se rozhodně nemusíte obávat, že by vám zde na podzim byla zima, nebo že by snad moře nebylo dostatečně teplé. Pro milovníka podzimní dovolené jasná volba.

spanelsko
Foto: archiv webu

Co takhle exotiku?

Tou zaručeně nic nezkazíte hlavně na konci podzimního období. Jaké tipy považujeme za ty nejlepší? Je to například vyhledávané Thajsko, stejně tak láká třeba i Indonésie, ale nic nezkazíte ani ve chvíli, kdy zkusíte Seychely. A i když s některými může být spojováno takzvané období dešťů, neznamená to, že celý den prší. Je stále příjemně teplo, jenom každý den večer může přijít několikaminutový silný déšť. Toť vše. Takže ani tady, v tomto konkrétním případě není nutné mít jakékoliv obavy.

4.-Co-takhle-exotiku
Foto: archiv webu
Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018