PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Dokonalý letní look s Dermacol

3. 8. 2017

Nezáleží na tom, zda se chystáte k vodě, nebo vás čeká běžný pracovní den v kanceláři. Když se teploty vyšplhají k třicítce, odlehčený letní look oceníme všechny. Jeho výhodou je, že úprava zabere minimum času a výsledek bude vždy působit osvěžujícím dojmem. 

Chraňte a hydratujte

Nezatěžujte v létě pokožku hrubými nánosy make-upu a soustřeďte se raději na ochranu před předčasným stárnutím způsobeným UV zářením. Make-up vyměňte za Hydratační tónovací krém 8v1, který jemně překryje nedostatky a sjednotí barevný tón pleti. Pokožku zároveň hydratuje chrání před sluncem. Pravidlo hydratace se samozřejmě vztahuje také na rty.

Zkuste modrou

Letní bronz nejvíce zdůrazní azurově modrá. Netrapte se s očními stíny, namísto toho si pomocí barevné fixy nakreslete modrou linku. Díky tenkému hrotu lehce vytvoříte i velmi tenkou linii, kterou můžete postupně zvětšovat, dokud nebudete úplně spokojená. Aby byl efekt dokonalý, namísto klasické černé naneste na řasy modrou řasenku, která podtrhne a zvýrazní intenzitu linky.

Vlasům dopřejte dovolenou

K letnímu looku jednoznačně patří nedbalé plážové vlny. Jejich úprava vám zabere minimum času. Stačí, když do vlhkých vlasů nastříkáte stylingový sprej, prsty upravíte jednotlivé prameny a necháte zaschnout. Díky UV filtrům budou vlasy zároveň chráněny před slunečním zářeními. Epsomská sůl, kterou sprej obsahuje, udrží mokrý vzhled vlasů a přirozené vlny po celý den. V případě, že spěcháte nebo chcete, aby byly vlny pevnější, použijte při finální úpravě fén s difuzérem.

Dermacol PR TIP Letni Look Beach Style Hair Spray

Retušujte

Pokud jste ještě svoje nohy nestihli vystavit slunečním paprskům nebo potřebujete překrýt drobné nedostatky, jako jsou například popraskané žilky, pomůže speciální tělový makeup. Sjednotí barevný tón pokožky a nohám dodá okamžitý efekt opálení, díky čemu je zároveň opticky zeštíhlí.

Dermacol PR Tip Letni Look vysledne foto V

Nehty musí zářit

Aby byl váš look dokonalý, nezapomeňte na manikúru a pedikúru. Léto bourá všechny stereotypy a „nude“ odstíny střídají výrazné neonové barvy, které dodají nehtům ten správný šmrnc právě v kombinaci s opálenou pokožkou. Pokud chcete dosáhnout sytějších odstínů barvy, jako podklad naneste jednu vrstvu bílého laku 5 Day Stay a až na ni vybraný odstín neonového laku. Při odlakovaní určitě oceníte ošetřující odlakovač bez zápachu.

Více na www.dermacol.cz

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018