DS 7 CROSSBACK k Vašim službám

Avantgardní design, vytříbené materiály nebo pokročilé technologie. DS 7 Crossback je bez debat jedním z nejstylovějších SUV na českém trhu. Svezte se v ikoně současného stylu. Zúčastněte se naší měsíční soutěže a vyhrajte model DS 7 CROSBACK na víkend a dalších 12 cen z kolekce automobilky DS.

soutez_DS

DS 7 CROSSBACK v sobě snoubí eleganci, extravaganci i sexappeal. DS 7 CROSSBACK má nezaměnitelný esprit. Příď charakterizuje mohutná chromová maska DS Wings s unikátními LED světlomety s fialovým podsvícením, které se při odemknutí vozu otočí o 180 stupňů. Uvnitř si nás ženy dokáže DS 7 CROSSBACK skutečně podmanit svým vytříbeným stylem, ovlivněným kubistickými tvary a pohodlím charakteristickým pro prémiové vozy. I tady už od prvopočátku je dán důraz na ty nejkvalitnější materiály a detaily. Palubní počítač nabízí například noční vidění a několik způsobů grafického zobrazení těch nejdůležitějších informací o rychlosti, spotřebě a navigaci. O kvalitní zvukový zážitek se stará HiFi systém FOCAL Electra.

Pravidla DS7 Crossback zde.

Odpovězte na 2 otázky níže a zúčastněte se naší soutěže. 

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018