Zdroj: archiv webu

Exkluzivní soutěž s Range Rover Evoque

1. 6. 2020

Tentokráte Vás naše soutěž už zvedne ze židle! Soutěžte a svezte se s nejlepším ženským autem roku, vítězem ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020. Absolutní vítězka této soutěže usedne na týden za volant modelu Range Rover Evoque. Až do 1. srpna můžete soutěžit o tento luxusní model na celý týden s plnou nádrží zdarma a dalších 24 cen v podobě módních doplňků z limitované kolekce značky Land Rover.

Foto: archiv webu

Druhá generace Range Rover Evoque vypadá neskutečně cool. Nový Evoque, inspirovaný tvarem kupé, působí s čistou karoserií a vysunovacími klikami dveří velmi futuristicky. Stačí nahlédnout do interiéru, zasednout za volant a dostaví se pocit spokojenosti, příjemné vůně a komfortu. Holistický design s čistými plochami i v interiéru je doplněn o kvalitní materiály. Uprostřed palubky je nyní nově dvojice dotykových obrazovek Touch Pro Duo s rychlejším softwarem. Pohodu na palubě doplňuje zvětšený prostor pro posádku s úložnými prostory a kufr o objemu 591 litrů.

_KP_7781
Foto: archiv webu

Nový Evoque ale není jen na parádu! Evoque zvládá mnoho extrémních dobrodružství díky nové generaci Terrain Response 2 a monitorování okolí vozu pomocí průhledné kapoty Ground View. Chytré vnitřní zpětné zrcátko s možností přepnutí na displej s vysokým rozlišením ClearSight umí promítnout záběry ze zadní širokoúhlé kamery a řidička tak vidí přesný obraz toho, co se děje při jízdě za autem.

Range Rover Evoque 2019
Foto: archiv webu

To je jen několik silných stránek modelu Range Rover Evoque, od něhož můžete mít na týden klíčky možná právě Vy. Stačí vstoupit do soutěže a zodpovědět 3 otázky níže. Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži! Pravidla soutěže Evoque.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018