Exkluzivní soutěž s Range Rover Evoque

Tentokráte Vás naše soutěž už zvedne ze židle! Soutěžte a svezte se s nejlepším ženským autem roku, vítězem ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020. Absolutní vítězka této soutěže usedne na týden za volant modelu Range Rover Evoque. Až do 1. srpna můžete soutěžit o tento luxusní model na celý týden s plnou nádrží zdarma a dalších 24 cen v podobě módních doplňků z limitované kolekce značky Land Rover.

Soutez_ZenaRR

Druhá generace Range Rover Evoque vypadá neskutečně cool. Nový Evoque, inspirovaný tvarem kupé, působí s čistou karoserií a vysunovacími klikami dveří velmi futuristicky. Stačí nahlédnout do interiéru, zasednout za volant a dostaví se pocit spokojenosti, příjemné vůně a komfortu. Holistický design s čistými plochami i v interiéru je doplněn o kvalitní materiály. Uprostřed palubky je nyní nově dvojice dotykových obrazovek Touch Pro Duo s rychlejším softwarem. Pohodu na palubě doplňuje zvětšený prostor pro posádku s úložnými prostory a kufr o objemu 591 litrů.

_KP_7781

Nový Evoque ale není jen na parádu! Evoque zvládá mnoho extrémních dobrodružství díky nové generaci Terrain Response 2 a monitorování okolí vozu pomocí průhledné kapoty Ground View. Chytré vnitřní zpětné zrcátko s možností přepnutí na displej s vysokým rozlišením ClearSight umí promítnout záběry ze zadní širokoúhlé kamery a řidička tak vidí přesný obraz toho, co se děje při jízdě za autem.

Range Rover Evoque 2019

To je jen několik silných stránek modelu Range Rover Evoque, od něhož můžete mít na týden klíčky možná právě Vy. Stačí vstoupit do soutěže a zodpovědět 3 otázky níže. Přejeme vám mnoho štěstí v soutěži! Pravidla soutěže Evoque.

Sdílet článek:

Pro vstup do soutěže a zodpovězení otázek se prosím přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem.

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018