Fiat jede na LPG…

7. 1. 2011

Díky úspěchu a vzrůstajícímu zájmu zákazníků o přestavby modelů Fiat na LPG se společnost Fiat ČR, s.r.o. rozhodla svůj LPG program dále rozšířit a přichází s ještě bohatší nabídkou modelů k přestavbě na LPG. Fiat má dnes rovněž větší počet autorizovaných dealerů, kteří mohou přestavby provádět.

K již nabízeným modelům LPG přibyly Fiat 500 a Fiat Sedici, což znamená, že v současné době mohou zákazníci pro LPG přestavbu vybírat z celé modelové řady Fiat. V nabídce jsou vozy v různých motorizacích, takže si zákazník vybere přesně to, co potřebuje. Od modelu Fiat 500, Panda, Punto, Bravo, Linea, která je právě nyní v limitované nabídce k dispozici i s motory T-Jet, až po zmíněný Fiat Sedici, Qubo, Fiorino a Doblò v osobní i užitkové verzi. Cena přestavby nového vozu je u většiny modelů i nadále skvělých 27.600 Kč a u T-Jetových motorů nebo u modelu Sedici 30.600 Kč. Fiat ČR však nepřestane rozšiřovat svoji modelovou řadu LPG modelů. Od jara příštího roku budou v nabídce na přestavbu i atraktivní motory s technologií MultiAir.

Seznam přestavbových dealerů Fiat, kteří jsou kvalifikováni jako Autorizovaná servisní pracoviště LPG, se rozšířil na celkový počet 15 a předpokládáme, že toto číslo není konečné. Všechna níže uvedená dealerství Fiat tak mohou provádět montáž LPG a záruční opravy přestavěných vozidel značky Fiat.

Algon Plus – Auto

Autocentrum Dojáček

Auto CB

Auto Duda

Auto – F – Rozkoš

Auto Future

Auto – Rolný

Karel Kladiva – KLIMEX

Mordec CZ

Motortec

Regio Auto

Smažík Kladno

Smažík Most

Václav Harmáček – FIAT

Zlíner Zlín

Společnosti Fiat se znovu potvrdilo, že pohon LPG má velký potenciál, a to nejen díky jeho ekologické stránce, která je pro společnost jednou z největších priorit, ale i díky značné úspoře nákladů, kterou tento pohon nabízí.  

Pro podrobné informace o výhodách LPG pohonu a aktuální nabídce LPG modelů Fiat, kde si na kalkulačce návratnosti lze spočítat, kolik u jednotlivých modelů ušetříte, navštivte www.fiat.cz/lpg.

Sdílet článek:

Více na webu Fiat

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018