Fiat Yamaha Team v novém kabátě a s novým logem pětistovky

8. 8. 2010

Fiat 500 je ztělesněním jediněčného designu, stylu, elegance a zábavy. Nyní se o jeho jedinečnosti bude moci přesvědčit i americký trh. Pětistovka na konci roku 2010 plánuje expanzi za oceán a na oslavu této události se celý Fiat Yamaha Team oděl do zbrusu nového kabátu.

První příležitost obdivovat nové kombinézy i karoserie závodních motocyklů měli fanoušci předposlední červencový víkend tohoto roku na Laguna Seca MotoGP v Kalifornii. A že se bylo na co koukat! Designéři Fiat Yamaha Teamu byli opět originální a nekonformní a nechali se unést vlnou interaktivity. Do tvorby nového designu totiž zapojili samotné fanoušky, kteří pomocí internetové aplikace posílali své fotografie. Fotky 500 rozzářených tváří později ozdobily závodní motocykly obou hlavních hvězd stáje Fiat Yamaha, Valentina Rossiho i Jorgeho Lorenza.

Tato akce se setkala s nebývalou odezvou. Již během prvních 15 minut od spuštění webových stránek pro zasílání fotografií bylo všech 500 volných míst na závodním stroji Valentina Rossiho ozdobeno úsměvy nadšenců. Motocykl Jorge Lorenza nezůstal dlouho pozadu a po několika minutách měl i on zcela novou karoserii.

Úsměvy nadšených fanoušků se však nevyjímají pouze na motocyklech, ale jsou jimy ozdobeny i obleky obou sportovců a uniformy celého doprovodného týmu. Na závodních kombinézách je kromě rozzářených tváří také nové logo Fiat 500 vyplněné americkými hvězdami a pruhy a navržené speciálně u příležitosti uvedení tohoto modelu na severoamerický trh.

Fiat Yamaha Team tímto krokem opět potvrdil svou dlouhodobou strategii, jak se přibližovat svým fanouškům a zapojit je do rozhodování o designu či o podobě komunikace a propagace vlastních produktů. Pod vlajkou Fiat Yamaha Teamu tak dochází k jedinečnému propojení světa fanoušků a světa opravdového motoristického sportu.

Sdílet článek:

Více na webu Fiat

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018