Ford Transit Custom Nugget nabídne wifi připojení

26. 10. 2019

Ujet od starostí všedního dne v obytném voze je lákavé. Ale co když si chcete přes internet pustit film, vyřídit na dálku práci nebo zabavit děti? Ford Custom Nugget nabídne wifi připojení i na cestách.

Nový obytný Ford Transit Custom Nugget umí vytvořit Wi-Fi hotspot až pro 10 zařízení. Vysokorychlostní internet zajišťuje sériově dodávaný modem FordPass Connect a bezdrátové připojení má dosah až 15 metrů od vozu. Palubní Wi-Fi znamená dobrou zprávu pro rostoucí počet „digitálních nomádů“, kteří cestují, a přitom pracují online na plný úvazek.

Transit Custom Nugget je poháněn vznětovým motorem Ford 2.0 EcoBlue. Zákazníci mají na výběr varianty o nejvyšším výkonu 96 nebo 136 kW. Obě se standardně dodávají se šestistupňovou manuální převodovkou, na přání je pro variantu 136 kW k dispozici i samočinná skříň.

Z asistenčních technologií nabídne například inteligentní adaptivní tempomat nebo systém hlídání mrtvých úhlů s podporou jízdy s přívěsem. S parkováním pomůže řidiči Transitu Custom Nugget aktivní parkovací asistent. I v této variantě modelu Transit Custom je zákazníkům k dispozici komunikační a zábavní systém Ford SYNC 3 s intuitivním ovládáním hlasem nebo dotykem.

2019Ford_TransitCustomNugget_4

Ford Transit představuje oblíbený základ pro obytné přestavby již od uvedení na trh v roce 1965. Transit Custom Nugget se již prodává v Německu a postupně je uváděn na další evropské trhy. Jeho obytná část je rozdělená do tří sekcí a ve voze mohou přenocovat až čtyři osoby. Nugget Plus s prodlouženým rozvorem má navíc toaletu a umyvadlo.

Sdílet článek:

Více na webu Ford

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018