Motorkář a práce snů u Harley Davidson

17. 6. 2015

O práci, kterou na léto získal Luis sní mnoho z nás. Během léta se vydá na cestu po Evropě na stroji H-D Street Glide, získá plat 25 000 eur a úhradu všech cestovních nákladů. Čím francouzský dobrodruh zaujal?

V žádosti o práci snů Luis Castilla popsal tuto jedinečnou příležitost jako „životní dobrodružství“ a „šanci poznat svět“. Harley-Davidson vybral zkušeného francouzského jezdce z více než 10 000 žádostí, které přišly z 27 zemí. Luis se stal vítězem na základě celkového písemného projevu, inspirující video žádosti, ale také pro svou velkou vášeň pro ježdění, dobrodružství a poznávání nových lidí.

Castilla je nyní na cestě nazvané  Discover More tour. Prožívá tak skutečně cestovatelské léto, dva měsíce v jedné stopě, po Evropě a pozná nejkrásnější místa starého kontinentu. Na každém kroku cesty jej navíc doprovází profesionální filmový štáb, který jízdu dokumentuje a sdílí jeho zkušenosti na sociálních sítích a prostřednictvím blogu „Greatest Riders“ na www.greatestrides.eu.

 Tato stránka, která byla právě spuštěna, umožňuje jezdcům po celé Evropě nahrávat a sdílet jejich vlastní “great rides” s dalšími nadšenými cestovateli. Castilla a jeho tým využívá tento obsah jako inspiraci při plánování trasy Discover More 2015. On-line komunita je tvořena jezdci, ale určena je všem. Jejím cílem je také podporovat jezdce cestující napříč Evropou a pomoci jim objevovat zajímavé cesty, místa a akce, bez ohledu na značku motocyklu.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018