PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Funkční oblečení na dobrodružné cesty

17. 2. 2018

Fjällräven právě uvádí na trh modernizovanou kolekci oblečení Greenland, které se dá využít stylově ve městě, tak funkčně na venkově, aby si člověk mohl užívat přírody v souladu s jejími zákony.

ss18-high_coast_key_j4a7488

greenland_eco_shell_jacket_w_89987-527

Původní bunda Greenland, vytvořená po skandinávské expedici do Grónska, byla outdoorová bunda pro všechny situace. Byla pevná, lehká a chránila proti větru a vodě. A s použitím nebo odstraněním vosku Greenland Wax ji bylo možné uzpůsobit tak, aby byla vhodná do různých podnebních pásem a rozmarů počasí. Díky tomu se bunda stala velmi populární po celém Švédsku. A když se rozšířila po světě, stala se symbolem outdooru a různých dobrodružství v přírodě. Nová kolekce navazuje na tento výrobek, který se stal oblíbenou klasikou, a jde ještě o krok dál. Na designu se toho příliš nezměnilo, ale jeho výroba se zdokonalila použitím udržitelných materiálů, jako je G-1000 Eco a materiál bez obsahu pfc Eco-Shell, a zároveň se usnadnila jeho opravitelnost. Jsou to klasické oděvy vytvořené pomocí nejnovějších technologií pro aktivity současné doby.

 

 

ss18-greenland_b0004143v3 Pohyb po městě autobusem nebo na kole nebude s batohem Greenland Zip žádný problém. Tvarované
polstrované popruhy a polstrovaný zádový systém umožňují pohodlné nošení na zádech, zároveň je
možné batoh nosit také za ucha umístěná v jeho horní části. Vnitřní kapsa ochrání váš notebook a navíc
zde najdete velký prostor na svetr, krabičku na svačinu a ostatní každodenní nezbytnosti.

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018