PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Hyundai Genesis a Sonata získaly ocenění za design

7. 2. 2015

Dva modely značky Hyundai – Genesis a Sonata – byly oceněni odbornou porotou v rámci ankety Good Design 2014. Ceny uděluje Muzeum architektury a designu v Chicagu ve spolupráci s Evropským centrem architektury, uměleckého a městského designu.

Hyundai Genesis nabízí zcela nový vnější i vnitřní design, mnoho nadstandardních prvků a ještě dokonalejší dynamiku. Vyniká mnoha inovativními prvky v oblasti technologií i techniky. Genesis reprezentuje odvážný krok vpřed, ke kterému se společnost Hyundai rozhodla. Sonata pak zaujala především tím, že prémiový design a inovativní technologie přináší ve voze střední třídy.

Ceny Good Design udělují Muzeum architektury a designu (The Chicago Athenaeum) a Evropské centrum architektury, uměleckého a městského designu (European Center for Architecture Art Design and Urban Studies) každoročně těm nejlepším grafickým a průmyslovým designérům, stejně jako světovým výrobcům, kteří se podíleli na vytvoření výjimečného produktového designu. Jedná se o nejstarší a nejprestižnější ocenění v této oblasti, které má světový dosah a usiluje o zvýšení povědomí o současném designu.

genesis

 

 

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018