Hit léta: veganský lak

28. 5. 2020

Není na odpovědný přístup k matičce Zemi a udržitelný rozvoj. Sally Hansen, přední značka v domácí péči o nehty, přichází s novou revoluční řadou, která nabízí lak opravdu pro všechny. Představujeme good. kind. pure.™ barvy a péče o nehty.

SHC1855_PURE_Grid_v4_FINAL_white-07.jpg

Celá tato řada produktů na nehty je naprosto plant-based (tedy rostlinného původu), se 100% veganským složením. Nový plant-based štěteček je vytvořen tak, aby dokonale korespondoval se složením laku.

SHC1855_PURE_Grid_v4_FINAL_white-05.jpg

Odstíny inspirované přírodou
Sally Hansen good. kind. pure.™ nabízí 22 zbrusu nových odstínů v bohatých a zemitých tónech se zaměřením na krásné neutrální a pop barvy přírody. Od Rose Petal, neutrální barvičky na každé roční období; po hravý ovocně krémový odstín Fruity Papaya; jsou zde jemné nude barvy jako Coconut Milk; klasická, každodenní červená jako Pomegranate Punch; a dokonce i fialová Laven-Dear. Nová Sally Hansen good. kind. pure.™ kolekce bude dostupná v drogériích dm.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018