PŘIHLAS SE A SOUTĚŽ

Hurá na výlety s digitální video chůvičkou

23. 5. 2018

Děti v autě. Zejména na dlouhých trasách velmi oceníme možnost mít přehled o tom, co se děje na zadních sedačkách, aniž bychom se museli opakovaně otáčet. Praktická digitální video chůvička BAYBY BBM 7030 zajistí plynulou jízdu bez nutnosti nebezpečného otáčení a kontroly, co se děje na zadních sedačkách. Snadno ji připevníme přísavkami na přední sklo a máme okamžitý přehled o malém pasažérovi i bez otáčení. Díky funkci nočního vidění navíc neztratíme obraz ani ve tmě!

BAYBY_image foto

Malé děti si často broukají, „povídají“, či při hře vydávají nejrůznější zvuky. Pokud jedeme autem, tak máme tendenci se na ně po každém brouknutí otáčet, abychom zjistili, zda je vše v pořádku, a skutečně se jedná jen o hru. Podobné otáčení pochopitelně není bezpečné. S digitální video chůvičkou BAYBY BBM 7030 nebude potřeba se nikam otáčet. Perfektní přehled o děťátku nám poskytne barevný LCD displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5“).

Obě části chůvičky jsou vybaveny přísavkami, které se přichytí na čelní a boční sklo, dětská část je pak vybavena digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obou částí dokonale drží na svých místech, i když se vydáme terénem. Kameru je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu možné nastavit do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, kamera má navíc široký úhel záběru.

Velkou výhodou je funkce nočního vidění, která umožní čistý obraz i ve tmě. LED indikátory na monitoru i kameře signalizují, zda jsou jednotky zapnuté. Praktický je také dlouhý dosah signálu mezi kamerou a monitorem (až 250 m), který využijeme, pokud je potřeba odběhnout na benzinové pumpě natankovat. Obrazovku si jednoduše vezmeme s sebou a máme tak v autě spící dítě stále pod kontrolou. O intenzitě signálu, průběhu nabíjení a stavu nabití baterie informují ikonky na displeji, na překročení dosahu signálu, jeho výpadek nebo rušení nás chůvička upozorní nápisem „NO SIGNAL“ na obrazovce.

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBM 7030 je 3 999 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Sdílet článek:

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018