Infiniti FX Black &White Edition / Dream car 2013

13. 1. 2013

Model FX s designem a proporcemi sportovního vozu, který je mnohými považován za třídu samu pro sebe, přitahuje stále více zájemců. Společnost Infiniti se proto rozhodla uvést na evropský trh jeho novou limitovanou verzi s názvem Black and White Edition.

Verze Black and White Edition vychází z nejvyšší úrovně výbavy S Premium a představuje jedinečnou kombinaci toho nejlepšího z řady FX se speciálními doplňky, které tento vůz odlišují od konkurence – včetně možnosti volby barvy karoserie ze dvou variant: Obsidian Black nebo Moonlight White.

Elegantní vzhled tohoto již tak atraktivního SUV ve verzi Black and White Edition zdůrazňují 21″ stříbrná kola z hliníkové slitiny ve stylu turbíny.

Luxusní interiér je vybaven panely v provedení Black Lacquer a měkkými sportovními sedadly ze semianilínové kůže s exkluzivním světle šedým prošíváním, které jako nepřehlédnutelný detail pokračuje na ovladači řazení, na obkladech dveří a kolem volantu.

K dispozici bude pouhých 500 vozů verze FX Black and White Edition, což jasně svědčí o její exkluzivitě. K jedinečnosti této nabídky přispívá i cena ve výši pouhých 1 820 737 Kč.

„Nikdy nebyla lepší doba k nákupu vozu Infiniti,“ uvedl Jean-Pierre Diernaz, výkonný ředitel společnosti Infiniti Europe. „Pro celou Evropu však bude k dispozici pouhých 500 kusů z této jedinečné edice. Doporučujeme proto všem zájemcům, aby se zaregistrovali co možná nejdříve.“

Limitovaná řada vychází z verze S Premium, což znamená, že přichází s bohatou standardní výbavou zahrnující nejmodernější technologie, jako je například systém sledování okolí vozu (AVM – Around View Monitor) s rohovými parkovacími čidly, detekcí pohybujících se objektů a naváděním při parkování, který pomáhá při manévrování v nízkých rychlostech.

K pohodlí a bezpečí zákazníků přispívá satelitní navigační systém s pevným diskem a dotykovým displejem a inteligentní tempomat (ICC – Intelligent Cruise Control) se sledováním vozidel při nízkých rychlostech, který pomáhá udržovat bezpečný odstup od vozidla vpředu. Nechybí ani tlumiče s elektronickou regulací (CDC – Continuous Damping Control) a systém aktivního řízení zadní nápravy (RAS – Rear Active Steering).

Zájemci o model FX Black and White Edition mohou získat bližší informace na www.infiniti.eu a ve více než 50 centrech Infiniti ve 20 evropských zemích. Příjem objednávek již byl zahájen a první dodávky lze očekávat během ledna.

Sdílet článek:

Více na webu Infiniti

Internetový magazín Žena v autě vydává vydavatelství Srdce Evropy s.r.o., Bořivojova 17, Praha 3, Tel. : +420 222 726 364 | Napište nám | Redakce | Cookies | Ochrana osobních údajů © 2018